bugün

erkeklerin düz saçlı kızları tercih etmesinden dolayı yaşanan hazin sondur.
(bkz: kaderimse çekerim)
düz saçın kadını daha çekici kıldığının kanıtıdır.
ilginç bir durumdur, oysa yalnız kalmaları gerekir.

(bkz: dalgalı saçlı kızların yalnız kalması)

edit: önceden dalgalı saçlı kızlar yanlız kalırdı, şimdi durum değişmiş. *
(bkz: tesadüf)
belki de türkçe konuşamadıkları içindir.
düz saçlı kızların sahte havasına kapılan erkeklerin yanıbaşarındaki daha çekici kızları görememesi sebebiyle yaşanan kötü durumdur.
beraber geçen zamanlarda saçların okşanırken ellerin kıvrımlar arasında takılı kalması , elin ordan çıkarılmaya çalışılması durumunda kızın canının yanması sonucu oluşan kavga ortamından kaçan erkeklerin tercihlerini değiştirmesi durumudur.bu da bu hazin sonucu doğurur.
(bkz: genç dalgalı saçlı kızlar rahatsız)

edit : eksileyen genç dalgalı saçlı kızlar. benim saçlarım dalgalı da değil düz de değil... ben ne yapmalıyım sizce?
bu tespite göre, bir adet düzleştirici yardımıyla tez zamanda sevgili bulmaları mümkündür.
hatta düzleştirici firmaları kampanya yapsın, bir düzleştirici alana bi sevgili bedava.

(bkz: seç beğen al)

edit: başlık başıma kalmış.
yanlış önermedir. dalgalı saçlı hatunlar pardon pardon kızlarımız her daim daha çekicidirler.
dalgayı gören erkeklerin kaçmasından kaynaklanan olaydır. ben görsem dalgayı ben de kaçarım arkadaş. hele bir de saçtaysa o dalga. öeeh...
(bkz: dalgalı saçlı kızları yalnız kalması)
(bkz: kıçından varsayım üretmek).
ülkemize özgü bir durumdur. dalgalı saçlı kızlara tavsiyemiz japon ya gibi ülkelere gidin herkes peşinizden koşar. memleket erkeği kıymet bilmiyorsa bilen insanlar yok değildir.
(bkz: vardı da biz mi yok dedik)
Erkeklerin Japon saçlı, kafaya yapışmış saçlı kızları sevmesine tekabül eder, Saç düzleştirici alet satışını artırmak içindir, palavradır.
yazıktır.. gelip bi entry girsinler bu ba$lığa, hiç yalnız kalırlar mı?
eğer böyle bir durum varsa bu erkeklerin mallığındandır..
bir kere dalgalı saç daha güzel durur. kesinlikle düz saçla kıyaslanamaz.