bugün

Yahu var ya ben onun. Neyse seviyeyi korumak lazım.
Olay tam bugün gerçekleşiyor.
Dün geç yatmamdan ötürü tatil diyede geç uyanacağım tabi.
Ama bu kız napıyor:
ilk mesajı atıyor, duymamıştır diye bir daha atıyor, eh onuda duymadıysa üçüncüyü atıyor.
Derken gidiyor böyle...
Yahu hanım hanım Allah'ın hakkı üçtür çok acilse arasana ne uyandırıyorsun ya.
Sinir krizlerine daldım gene.
kendisini bir yere bıraktıracaktır.**
telefonun geceden sessize alınmasını gerektiren bir durumdur.
utanmaz kızdır...10 mesaj atana kadar beş dakika ara ile iki kere arasa daha etkili olur.
telefon sessizde olduğu müddetçe bu paranoyaklığının hinterlandı sadece kendisinden ibaret olacak kızdır.bırakalım çıldırsındır.
gece uyuya kalındığı için sabah 94 mesaj atan kızın arkadaşıdır.

iyi ki telefonum sessizdeymiş, 94 mesaj 48 çağrı görmüştüm çünkü.
ona hoşlandığınızı söylediğiniz zaman gelince " ay ben hiç öyle bişey beklemiyodumkieee, şok oldum yaneee" diyecek olan kızdır.
telefonu geceden kapatarak uyumak için muhteşem bir nedendir. hem o telefonun iğrenç mesaj sesiyle uyanmak zorunda kalmazsınız (ha mesaj sesini sevgilinizin sesi olarak ayarlarsanız son ses açın) hem de tüm gece beyninizin belli bir oranda radyasyon almasını engellemiş olursunuz.
güne seninle baslayan kizdir.
sevgilisinin uyuduğunu bilmesine rağmen bir haber almak çırpınan yavrucağızdır. kendince elbette haklıdır, ama sevgilinin kendisine sinirlenmesini engelleyemez.
kesinlikle ibnelik yapan kızdır. amaç bellidir, saldırı amaçlı gerçekleşen bir davranıştır.
(#6880040).
sabah sabah bu enerjiyi nereden bulduğunu anlamadığım kız cinsidir. günaydın de bırak işte , ne daha üstüne gidiyorsun ?
uyandırmayı bile 10 taksite bağlayacak kadar, vadeli işlemlerden yanadır.
tanım : sevgilisini merak eden kızdır.

10 tane mesaj mı bir kere ben elli iki kez aramıştım uyansın diye. *
Sizi merak eden veya güvenmeyen kızdır.
- gunaydinnn askimm.
- askım günaydın.
- askım sabahh olduuu.
- benim uykucu askimmm uyann.
- Askimmm ozledimm uyan hadi.
- askimmmm hadi ama uyannn.
- bak seni çok ozledimm uyan askimm.
Diye devam eder ve uyanildigina tüm mesajları sil tuşuna basılır.
bedava sms paketi olduğu için nereye mesaj yazacağını şaşırmış kızdır.
derler ya, derdini s....
uyanması gerekiyorsa koca yürekli kızdır. Fakat kendi uyandı diye uyandırıyorsa aradaki ilişki bir gözden geçirilmeli.