entry'ler (13)

sigara

Sigara denemek istedim, sigaraya basladim, alkol denemek istedim 1 sene alkolik oldum, esrar uzattılar onuda denedim, bagimlisi oldum, bonzai dediler, ot gibi dediler 10 ay sarmalarla kovalarla geçirdim yanındada 6 ay hapa dustum... Kusepe, tarlabasi ne oldugu belli olmayan pislik içindeki haplar. Dususte yutacaksın illa ne olursa diyorsun o anda. Belki bu yazımı bu sigara konu basligi oldugu icin takmicaksiniz nereden nereye getirmis diyeceksiniz ve okumaya kasmayacaksiniz ama okuyan olur ise su satılar son satirlardir. 4 senedir uyusturucu bagimlisiyim ve 21 yasindayim kimseyle konuşmamıyorum, disari cikip eğlenmiyorum, heryerim mahfolmus durumda... Siz siz olun su hayattaki dünyevi zevk lerden kendinizi koruyun... Kurtulmasi zor olabilir bazı kişiler icin

tayyip taraftarlarının herkes çalıyor zihniyeti

Dünyanın cesitli yerlerinde bulundum cogunun devleti para yiyor hemen hemen hepsinin yemiyenlerde afrikadaki küçük parası olmayan ulkeler onlarda para donmedigi icin yiyemiyor...

hayatı sözlükte yaşayan kişiler

Niye gardaşlar güzel muhabbet dönmüyo mu arada?

kürtlerin önünde diz çökeceğiniz günler yakındır

Iyi, anlayışlı hallerimizi suistimal etmeyin ırkınızı yok ederiz, sileriz dünyadan ayık olun. Suana kadar bitirmediysek ırkınızı Allah'a ellerinizi açıp Elhamdülillah diyeceksin. Abuk sabuk konu başlıkları açıp cahil cahil takılmicaksın.

kürtlerin önünde diz çökeceğiniz günler yakındır

Bu cumleyi okuduğunda kıçınla gulup, cidden bunu yazmışlar mı diye emin olamiyip başkasına gösterilesi saçmalık...

iran ortadoğu nun tek incisidir

Ortadoğu'nun incileri Istanbul, Kudüs, Mekke'dir. Dünya uzaydan bakildiğinda yörüngesine göre 23 derece eğik gözükmektedir. Ve bu üç şehir arası mesafeleri birbirine yaklaşık 1200'er km uzaklıktadır. Hatta, dünyanın altın oranı Mekke şehri'dir ve Mekke şehrinin altın oranı Kâbe'dir. Ve 23 derece eğik görüldügünde ortadoğu haritasında namaz kılan insan şekli belirmektedir. Videolar için tıklayınız;
https://m.youtube.com/watch?v=pMfGajHWoug
https://m.youtube.com/watch?v=oggxXCOYub8

Not: Aslında Ortadoğu'nun her karış toprağı incidir. Kutsal topraklar...

ilk defa dünya ya geleceklere tavsiyeler

Dünya cok güzel evlat aldirma hicbiseye yaşa hayatini. Herkesi kendin gibi sanma.

türbana laf eden densiz pislik

Türkiye'nin tek sorunu iki birbirinden ayrı tamamen zıt düşünce tarzı.. Bölündük bölündük salın artık kedinizi isteyen başörtü takar, isteyen takmaz kime ne aq

volkan melo emre üçlüsü

Melo köpeğinin her zamanki gibi taraftar desteğini arkasına alip artistlik yapicagi maçtır.

bilekleri kesmek

Müslüm baba veya orhan baba müzikleri eşliğinde yapılan eylem. Genellikle hayata hep isyan edenler tarafindan uygulanir.

cem yılmaz ın alevi olması

Ailesinden dolayi alevi denebilir ama Cem Yılmaz gerçekte ateisttir. Bildiğiniz üzere, stand up showlarında ilahi komedya yapmaktadir ve oradaki katılan insanlarimizda gayet gülmektedir o sırada.

kemalist laik kızların giydiği kıyafet

Hacı genellemeye varinca yeni jenerasyon gercekten kotu cunku batılı ülekelerin özentisi olmusuz durum vahim.. Ama gercekten kemalist olupta Türk aile kültürü, örf, adet herturlu bu sekilde yasayanda var. Cok sayida hemde. Ama Türkiye öyle biyer haline geldiki her çeşit farklı düşünce yapısına sahip bir ülke haline geldik ve bizi felakete sürükleyende budur, düşünce ayrılığı. Ayrıca, toplumumuzda öyle insanlar olustuki "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" deyip islami, dinimizi, kitabımızı istemediler...

uyuşturu kullanmayla hava atan dangalaklar

Kardesim "ot beyin hücrelerini öldürmez, aksine gelismesini saglar" demissin. Heralde yeni kullanıyorsun Yada cok nadir iciyorsun. Ben 3 yıldır uyusturucu kullaniyorum baslamaz olaydim. ESRAR BAGIMLILIK YAPMAZ! Diyene yalasin! Derim affedersiniz..