bugün

Asosyal ya da olmak üzere olan kişilerdir. Yalnizsaniz bile yapacak şey var hayatta. Hiç bir şeyiniz yoksa bile gidin yürüyüş yapin oksijen gitsin beyninize. Daha mantikli düşünürsünüz.
açık ve net boşluktadır.
açık ve net eziktirler.

sözlük dediğin nedir ki lan? mesai saatlerini dolduracak bişeydir en fazla.
Niye gardaşlar güzel muhabbet dönmüyo mu arada?
bilgilidir, dünyadan haberdardır.
ben neysem oyum, içim dışım bir ayağına ne var ne yok paylaşıyorlar.

günlük hayatta olduğum kişi gibi davranacaksam, götümdeki dona kadar kendimle alakalı her şeyi paylaşıp anonimlik adına hiçbir şey bırakmayacaksam sözlükte işim ne? zaten gün boyu ben benim.

garip.
Uludağ sözlük yapısı itibariyle sözlük formatından çıkıp, instagram-Twitter ve nadir de olsa adam akıllı Bilgi paylaşımı yapılan bir platform haline gelmiştir.

Sözlük formatı 2000 ile 2010 yılları arasında Türkiye de popülerken, şu an hali hazırda sözlükler arasında ekşi sözlük harici ki orada da siyasi tartışmalardan öte pek bir şey kalmadığını düşünüyorum, sözlük formatıyla yayın hayatına tutunabilen nadir sözlüklerden olmuştur Uludağ sözlük.

Bunun nedeni ise Twitter mantığında görüş bildirme-entry girme, fotoğraflarla kendini ifade edebilme-anın görüntüsü, memeler-instagram rolü üstlenmektedir.

Hem görüş, hem fotoğraf, sexting gibi eylemleri uygulayabilmek yazarla rahatlık sağlamış aynı Zamanda sözlük formatından uzaklaşılmıştır. bu bağlamda da yazarlar sözlüğü günlük rutin içersinde instagram, Twitter gibi kullanmaya başlayarak hayatı da sözlüğe entegre etmişlerdir.
Cirkin olduğum için haftada iki gün çıkabiliyorum mahkeme kararıyla.