bugün

çok acıklı bir durum. insanı derin üzüntülere sokar.

ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı. ühü ühü. ohşş, bu pirzola da çok leziz yahu, eheh.
dönüş için sinyal arayan sevgilinin mesajıdır o.
bayram mesajlarının samimiyetsiz olduğuna kanıttır.
--spoiler--

minareden atlarım bayramını kutlarım.

--spoiler--

hönkk.
seninde veya sizinde şeklinde karşılık verilebilecek durum.

işler 2 yönde gelişebilir.

1.si onun sıradan biriymiş gibi hissetmesini sağlayabilir.

2.si ise sohbet başlatma amacı güdebilir. bu olursa eğer bayram hayırlara vesile olmuş olur.*
(bkz: bsoçg)
net.
üstünde pek durulmaması gerekilen bir durumdur zira bütün bayram mesajları tüm yapmacıklıkla "toplu" halde atılır. *
rehberden silmemiştir. dramatize etmeye gerek yok.
eğer samimiyse arasın öyle kutlasın ya da çağrı bıraksın ben ararım.. *
toplu koklaşmaya alet oldunuz şaşırıp bokunu çıkarmayın.bu bayramda kimse size vermeyecek evet evet eski sevgiliniz bile yeni tokmakcısıyla bir hayli mutlu zaten.
ilişki biter arkadaşlık kalır düşüncesi ile bayramdan bayrama yapılabilecek olan durumdur.
belki barışmak istiyordur.
tamamen eskimişse gereksizdir, yeni bitmişse içerisinde farklı mesajlar barındırabilir.
telefon numaranı silmemiştir herkesle beraber sana da atıyordur işte.
sen bayramın mübarek olsun yazarsın. o seni deli gibi seviyorum ve dikkatini çekmek istiyorum anlar. kendi çapında boş boş triplere girer. sen toplu mesajda dalgınlıgına gelip atmışsındır o ise bunu saatlerce düşünüp planladıgını sanar.
toplu gönderdiği için sana da gelmiştir. boşuna ümitlenme.
her fırsatta tekrar konuşmaya çalışabilecek kadar ezik olmasını kanıtlama durumudur.
olabilir durumdur. gayet normaldir.
Bu bayram da başıma gelmeyendir.

Son sözü "allah belani versin" olan adamlardan bayram mesajı falan da beklemem zaten.
Onu bile atmıyor insaf yoksunu. Neyse atmasın zaten sevmiyom onu artık.
toplu mesajlarda arada kaynamış olma ihtimali yüksektir. hatta gönderdikten sonra "ayyy yanlışlıkla x e de gittii" diye kendi kendisine kızmış bile olabilir.
Umrum dışı.
Toplu mesaj atıyormuş gibi yapıp kendini hatırlatma biçimidir.
Bugün başıma gelen hadise.
2 hafta önce ayrildik, son mesajı oldukça ağırdı, bana ait herşeyi sil diyen insan neden mesaj atar ki. Ne oldu, neden yazdı bilmiyorum ama insan bi garip oluyor işte.
toplu mesaj ise boşver eğer adınla hitap etmişse "iyi bayramlar" yaz geç bence.