bugün

en iyi otobüs firması: kesinlikle ANADOLU ulaşımdır. türk kahvesi,netbook,220 watt priz,açık büfe ikram,dondurma,yastık,battaniye,uyuma gözlüğü,zamanında kalkış ve zamanın da varış,ekonomik fiyat,kitap,dergi hizmetler vb birçok hizmeti ile tükiye'nin en iyi firması olduğunu kanıtlamıştır.
araçlarının arka camında, "anket korusun" yazan otobüs firmasıdır. artık hangisinde yazıyorsa işte ben pek takip edemiyorum.
nilüfer .
Kamil koc rahat la anadolu firmasindan ikisine de en iyi derom.
türk hava hollarıdır. çünkü otobüs şirketi değildir.
(bkz: kamil koç)
(bkz: cizre nuh turizm) *
buram buram ilkellik kokuyor, köylülük kokuyor. lanet...
ulusoy,varan,kamil koç.
herkeslere göre değişen firmalardır. zira benim favorim bu konuda metro turizm, ikinci olarak gönlümün şampiyonu da samimiyetine inandığım hattuşaş turizm.

ayrıca lider turizm in burdan a*ısına koyayim. aynı koltuğu hep 2 kişiye satan şerefsizler.
(bkz: mardin dilmenler seyahat)

televizyon açıldığında çocuklar yerlere oturur, yumurtalar yenir.

hava karardığında koltukta yatmaz kimse yerlerde yatar, ayağınıza insanların saçları falan dolanır.
1.nilüfer
2.pamukkale
en iyiyi seçebilmek için birçok otobüs firmasıyla seyahat etmek gerekmektedir. fakat bazı durumlarda tekelciliğe mecbur kalınır ancak yan peronlardaki otobüsler izlenerek hangisinin olmadığı anlaşılır. sonuç olarak o en iyi kesinlikle narlıca seyahat* değildir. kırmızı ışıkta el edeni dolu şehirlerarası otobüse alan firmayı neylesin müşteri.
(bkz: kamil koç)
kamil kamil kamil kamil.bence en iyi filo.
metro turizmin aday olabilmesi için 40fırın ekmek yemesi gereken anket.
(bkz: anket turizm)
kamilkoç, metro turizm.
iyi seyahat firması yoktur şanslı yolcu vardır. 2010'nun türkiyesinde televizyosuz kamil koç da tvsiz ancak sinekli arabayı bulmuş biri olaraktan.
kamil koç ve nilüferdir sebebi bellidir.
mercedes iyi gibi görünse de dayanıklılık konusunda volvo' nun üstüne yoktur. olaya farklı yönden bakmak lazım.
özlem diyarbakır seyahat.
(bkz: pamukkale seyahat)
sevdiklerinize ulaştırır.
varan birde kamil koç.
nilüferrrr.
bir arkadaşıma göre nilüfermiş. çünkü poğaça falan ikram ediliyormuş. iyi otobüs firması demek en güzel bedava yiyecek demek ya nasıl olsa. (bkz: swh)