bugün

entry'ler (54)

seks olmadan aşk

cevap yazanların erkek olduğunu, isimlere bakmadan anlayabileceğimiz başlık.

mağazada tezgahtara bakarak 31 çeken adam

cansız mankene tecavüz edilen bir ortamda kızın başına daha kötü şeyler gelmemesi iyi. umarım bu sapıklara gerekli cezalar verilir.

kyani iş ortaklığı

ponzi dir.

saadet zinciridir.

uzak durulması gereken bir sistemdir.

malzeme abiden kız tavlama teknikleri

12 yıldır komada olan kızı bekliyorsanız bunlara ihtiyacınız olmayacaktır.

elekrik fiyatları

Yıl sonu itibariyle faturalara yansıyan, Resmi Gazete’deki tarife tablolarından yapılan hesaplamaya göre, elektrik tarifelerinde mesken, sanayi ve ticarethane abone grupları için vergi ve fonlar dahil ortalama yüzde 52 ile yüzde 130 arasında değişen oranlarda artışa gidildi.

52 lik kısmı görenler için pek bizi alakadar etmediği ilk faturalarda belli oldu.

standart bir evde aylık ortalama 250kw elektrik kullanılmakta ve yüzde 130 luk sayı bizi ilgilendirmekte.

Yeni yapılan evlerde baca deliği bile olmadığı düşünüldüğünde, olası bir büyük elektrik kesintisinde( bunu ister faturayı ödeyemediğiniz için, ister bir arıza sebebiyle düşünün) neye sarılacağız veya nasıl ısınacağız soru işareti, ( (bkz: ıspartada 4 gün süren elektrik kesintisi)

Enerji krizinin global ölçekte kendini gösterdiği biliniyor, ancak bizim gibi kırılgan ekonomilerde bize yansıması çok daha ağır oluyor.

Yıllardır kayıp kaçak bedeli adı altında Güneydoğu illerinde kullanılan kaçak elektrik parasını ödeyen halkın en sonunda komple kaçak elektriğe dönmesinden korkuyorum.

Elektrik şu an hayatın olmazsa olmazı... ekmek su gibi.

14 şubat 2022 adana demirspor beşiktaş maçı

iptal olan gollerin iptal kararı doğrudur, VAR olmasa fark edilmeyecektir. Ancak ADS nin Beşiktaş'tan üstün oynadığı, son 30 dakika eze eze ecel terleri döktürdüğü maçtır.

Oyun olarak kim hak etti desen Adana demir spor derdim.

en klişe reddetme yöntemleri

ben seni arkadaş olarak seviyorum.

ilaçlara yüzde 40 zam geldi

sağlık sistemi ve sgk nin önümüzdeki 5 sene nasıl kambur oluşturacağının ayak sesleridir.

it tapar karıları döven adam

olayın iç yüzü de ortaya çıktı zaten. tahmin edildiği gibi, kadınlar videoyu kesip öyle yayınlıyor ve sosyal medyadan linç ettirmeye çalışıyor.

domenec torrent

her okuyuşumda futbol hariç her türlü şey gelen teknik adam ismi.

hatta download hızını bile hayal ediyorum...

vajina görünce gelen kusma isteği

görmek zorunda olmadığın organdır kendisi.

bu halk 650 lira ile yaşar

650 dolar olarak güncelleme yapabiliriz.

araba fiyatlarinin düşecek olmasi

2.el düşüyor. çünkü piyasada para yok.

kimse de sıfır araç için sırada beklemiyor kendinizi kandırmayın.

merkezi sistemli kapicili ev fiyatlarinin düşeceği

sadece 24 saat kapıda görevli var. tanımadığı kişilere kapıyı açıyor. 700 tl aidat var, ısınma vs ayrı...

ukrayna dan türkiye ye nüfus göçü

Ukrayna dan gelecek olan herkesi Victoria secret mankeni sanan insanların olduğunu da gördük.

bir kız size sıcak davransa ne yaparsınız

(bkz: gülücüğe odaklan)

türkan saylanı sevmiyorum

ifade özgürlüğüdür.

it tapar karıları döven adam

Tam olarak dövme göremediğim video.

salatalık

boş baklavadan daha pahalı olan "hıyar bey".

isparta elektrik kesintisi faturalara yansımayacak

kayıp kaçak bedeli olarak yıllardır ödeme yapan halkın, tazminat beklerken "almadığı hizmeti karşılığında fatura gelmeyeceği" haberi.