entry'ler (53)

bakire olmayan sevgilimden gurur duyuyorum

tutucu insanların bazı yobaz dusuncerinden bahsediyosun da amk cagdas olmak boyle biseyle gurur duymayi mi gerektirir acaba soruyorum. Cok cagdassin keske tecavuze ugrasan.belki gurur duyarsin cagdasim tecavuze ugradim diye. Bir dahaki entry ni tecavuze ugradik bundan gurur duyuyoruz cook ama cook cagdasiz diye atarsin. Birdahaki entryini merakla bekliyoruz sozluk yazarlari olarak.

sözlük yazarlarının favori şiirleri

ahmet kutsi tecer-nerdesin.

erkeklerin aldatma nedenleri

Seven ve adam olan erkek aldatmaz net.

gay olmasa da bazı hemcinslerini beğenen erkek

Konuyu acan arkadas keske tecavuze ugrasan.

geç saatlere kadar uyumayanların ortak noktaları

Hüzündür, kederdir onları ayakta tutan.duygularıdır onlari körükleyen . icine attiklari yer onları yazarak icini dokmekte bulurlar careyi yazarken gozlerinden dokulur inciler murekkep dagilir yazi bozulur sonra hayattaki her guzel sey gibi . inciler mihlanir o deftere bir daha silinmemek uzere defterdeki gozyaslari. O defter yalnizligin, kederin, aci gerceklerin ,soylenmek isteyip de soylenemeyen sozlerin defteridir artik.arka fonda yorgunum ustam calarken tan yeri agarmaktadir.

müslüman olan bir ülkede açık saçık giyinen insan

Musluman ulke demek dogru olmuyor olmaz da . Tc nin resmi dini islamdir maddesi kaldirildi anayasadan keske hatirlasaniz. Cok cahilsiniz ya cooook.insanlarin ve dusuncelerinin kara carsaf altina alarak ve kadinin kole gibi alinip satildigi cahiliyet donemine geri donmemizi saglayan bir dusunceden ibarettir dusundukleriniz.

müslüman olan bir ülkede açık saçık giyinen insan

Ne denir ki sizin gibilere cok yobazsin keske tecavuze ugrasan ulkenin dini mi olur ben sizin bu bagnaz zihniyetinizi anlamiyorum birakin da insanlar ozgur olsun sen bakmazsan acik sacik giyindigini gormezsin zaten din kisiyle allah arasinda olan bir seydir sanane insanlarin dininden? Sen ne hakla insanlarin yasam tarzlarini sorgulayabilirsin perisan insan.

ulusozlukteki fotografci yazarlar

Daha pek rastgelemedim ama sozlukteki tum fotografcilar bir araya gelse cok iyi olur.

bozkurt işareti oyuncak degildir

Kimin ne oldugu belli olmaz,dalga icin bozkurt yapanlar oldugu surece. Bozkurt oyuncak degildir.

her ülkücü bıyığı bırakan kişinin ülkücü sanılması

Tecavuzcu ibneler ulkucu biyigi birakmis diye ulkucumu olur amkun bidon kafalilari.

gecenin şiiri

Han duvarları.

allah vs yehova

ilk yarıdan 1 diyorum ya da handikap 1.

yazarların whatsapp tan gönderdikleri son mesaj

Sen fotograf at sonra ben atıcam.

hukuk okuyan erkeklerin karizma olması

Karizma okunulan bolumlemi kazanılan bir olgudur sorularini akla getiren sacma sapan başlık.

mhp ye oy vermek

Oyumu vermis oldugum ve bunu gurur duyarak soyledigim Turklerin milliyetci partisidir.

recep tayyip erdoğan ı tek kelime ile anlat

Halife.

bazı ülkücülerin cahil oldukları gerçeği

Ak parti zihniyetinij yobazlığı, din tuccarlığı, yapilan haksizlikları, hirsizliklari yaninda tiye alinacak bir konudur.

sevgililerin ortak instagram hesabi acmasi

Bu ciftlere akilli telefon satisi yasagi gelmelidir. Keske ayrılsalar.

recep tayyip erdoğan ı tek kelime ile anlat

Peygamber efendimizin butun ozelliklerini tasıyan zat ya da ona dokunmak ibadettir ironileriyle anılan kisidir kendileri.

moztekinnn

Keşke telefonun suya düşse, bilgisayarın çalınsa.