bugün

entry'ler (308)

survivor izleyen insan zekası

Ne de güzel açıklanmıştır banu avar tarafından.

https://www.facebook.com/...R/videos/475599832484541/

18 saat oruç tutmak

Norveç'te oslo kentinde 21 saate yakın bir süre tutulan oruca nazaran insaflı oruçtur.

oruç tutmayan biri olarak 1 ay rahatım

Rahatlık kavramının bakış açısına göre değiştiğini unutan yazar beyanatıdır. Hesaba çekildiğinde gönlünün rahat olacağını düşünmekten büyük bir rahatlık olmadığından dolayı züğürt tesellisi tadında içini rahatlatma eylemidir.

her şeyi zorlaştıran en kısa söz

(bkz: neden)

cm101mmxi fundamentals

--spoiler--
- hi guys dınınım
- kalpten diyollar sikten mi dicekti
--spoiler--

esprileri güzel ve biraz belaltı olmasına rağmen gülmekten yerlere yatıran, yaran yeni gösteridir. ayrıca, tiyatro sahnelerine çıkıp kısıtlı bir kitleye gösteri yapıp şehir şehir gezmektense sinema filmi yapıp herkesin izlemesine sunmak çok daha mantıklı ve basittir. bu da cem yılmaz 'ın zekasını göstermektedir.

bir inciciye alınabilecek en iyi hediyeler

(bkz: internet paketi)

orospu olmak için gerekenler

(bkz: pezevenk)

lisenin tek cümlelik özeti

makara yapmak güzel şeydir.

yaran komedi filmleri

My Best Friend's Girl ve 40 days and 40 nights filmi gülmekten iflahını keser adamın.

okan bayülgen

bu sezon kanal dde reyting kaygısıyla program yapmak yerine tv 8e geçerek bağımsız ve kendi istediği şekilde bir program yapma cesaretini göstermiştir. Buradaki amacın söylemek isteyip de söyleyemediği şeyleri söylemek olduğunu düşünmekteyim. ayrıca ülkemizin gündemindeki konulara karşı duyarsız olmaması benim gözümde büyümesini sağlamıştır.

güzel kızların da sıçtığı gerçeği

biyolojiden haberdar herkesin bildiği ve ufak bir beyin fırtınası yaparak herkesin sahip olacağı bir bilgidir. güzel kızların götünü airwick sanan insanların hiçbir zaman sahip olamayacağı gerçektir. Güzel kızların götü sizin için hep bir merak konusu olacaktır. evetçirkin kızla evlenicekler

twitter da fake hesap açıp kendini takip etmek

yıllarca kanalların reyting ile para kazandığı bir televizyon kültürünün olduğu ülkede çok da akla aykırı değildir. Twitter'da sırf dalga geçmek amacıyla takip edilen binlerce insan varken twitterda takip edilmek çok da birşey değildir diyebiliriz. Takipçi sayısı sadece bir göstergedir. insanlar da neyin ne olduğunu anlayacak kadar zekidirler.

markette çaktırmadan fazla poşet almak

her torbaya bir tane ürün konularak yapılır. kalabalık ünlerde 15 ürünle 15 torba alarak çıkabilirsiniz.

şişman insanların asla yapmaması gereken şeyler

daha fazla şişmanlamamaktır.

angelina jolie ile yatmayacak erkek

Angelina jolie, sırf arkadaşlara hava atmak için yine yatılacak hatundur. turnikeye dönmüş de olsa aurası olan bir ablamızdır. yatmayacak erkek sadece bayanların rüyalarında olur gerçek, hayatta değil.

kadınların piç erkek yerine efendi erkek tercihi

Kızların piçleri de efendileri de tercih etmeyip kendini baştan çıkaran erkekleri tercih etmeleridir.*

yakışıklı olmanın dezavantajları

herkesi kendini yakışıklı zannederek an itibariyle altına entry yağmacası oluşmuş entrydir. biriniz de ben yakışıklı değilim ama olsam herlade şunlarla karşılaşırdım deseniz şarşırıcam zaten.
(bkz: madem moda budur)
(bkz: ben yakışıklıyım)

google insan olsaydı vereceği cevaplar

adını aklında tutacak kadar önemsemediğin şeyi açmam sana arkadaş derdi google tabiki de.

(bkz: bunu mu demek istediniz)

türk lezbiyenler

(bkz: how i met your mother) filmindeki robin scherbatsky esprisidir. Türkiye genelinde Evliliğin laçkalaşmasıyla tuvaletten gelen sesin artışı doğru orantılıdır. Bunun gibi lezbiyenlerin de erkeğinin yanına giden normal bir kızımız kadar kendine özenmediği aşikardır. Bu rahatlık duygusunu Amerikan kültürü bile farketmiştir ve esprisini yapmıştır.
(bkz: sapsapa takılmaya özensiz katılma sorunsalı)

orada olduğunu belli etmenin yolları

"Ben burdayım" demek, orada olduğunu belli etmek için en çok tercih edilen yollar arasındadır. Facebook veya twitter gibi sosyal paylaşım platformlarında "yerini bildir" komutu en basitidir.