1. 1.
  josh hartnett ın sadece savaş filmlerinde değil , komedi filmlerinde de başarılı olduğunu göstermiş , 2002 yapımı eğlencelik film...kalabalık seyredilmesi halinde ilginç konusu daha bir komik hale gelmektedir kanımca... (bkz: kaliteli olmasa da eğlenceli olan filmler)
  1 ... fth
 2. 2.
  michael lehman 'ın yönettiği başrollerinde josh hartnett, Shannyn sossamon gibi oyuncuların oynadığı eğlenceli bir gençlik filmi.
  1 ... beyazyelkenli
 3. 3.
  izlenmesi gereken muhteşem bir gençlik filmi.
  1 ... worldlike
 4. 4.
  seyirciye çiçekle orgazm'ın nasıl yapılacağını öğreten nadide gençlik filmlerinden..
  2 ... manson
 5. 5.
  seks orucunu konu alan sıradan bir genclik filmi.
  1 ... karpuzkabugu
 6. 6.
  american pie tadında bir film.
  --spoiler--
  elemanımız önüne gelen hatunla yatan bir kişidir.arkadaşlarıyla girdiği iddia sonucu 40 gün boyunca cinsellikle ilgili hiç bir şey yapmayacaktır.ilk günler normal geçse de zamanla bazı arkadaşları ve okulundaki kimseler bunu öğrenir ve bu iddiayı,internette bir bahis malzemesi olarak kullanırlar.zamanla biriken para baya büyük bir mevla olur.ancak elemanımız günler geçtikce hayalleri içinde yaşamaya başlar*son günlerde ise ilk defa birisine aşık olur...
  --spoiler--
  2 -1 ... gothic evil
 7. 7.
  shannyn sossamon un kanıma girdigi film.
  2 ... sossamon
 8. 8.
  iradesini test etmek icin 40 gun 40 gece seks ve masturbasyon yapmamaya yemin eden birinin basindan gecen komik olaylari anlatan film. film bana da ilham kaynagi olmustur ancak 4 gun zor dayanmisimdir.
  3 -2 ... totiman
 9. 9.
  kızın poposunu çekme sahnesiyle akıllarda yer alan 40 günün sonunda çadır dikmiş misali gezen insanın öyküsünü anlatan film. eğlenceli, güzel, izlemeye değer.
  2 ... casualper
 10. 10.
  amerikan gençliğinin 40 gün bile dayanamadığını gösteren film. seksomanyak bir gençlik var bizde diyor amerika. çok gerçekçi(!)
  2 ... ekocan