bugün

entry'ler (44)

en sevdiğiniz ingilizce cümle

Life is beautiful to me.

üzülerek söylüyorum ki tanrı yok

Allah var.

demet akalın okan kurt çiftinin boşanması

Ya tamam demet akalın her ne kadar sonradan görme olsa da bu camiada çalışan çaba gösteren kadınlardan haliyle kendi parasını da kendi kazanıyor. Benim anlamadığım eşinin bolluk içinde olduğu zamanlarda her şey mükemmel borca batınca mı bosanmalik oluyor. Yani evli olunca senin benim mi var başkası olsa kocasına yardımcı olur boşanmak çözüm mü şimdi. Bilemiyorum belki de demet'in de mal varlığı gitmesin diye formaliteden alınmış bi karardir.Bi de geçenler de Aferin valla boşanmayan nadir ünlülerden demet akalın kaldı diyodum. Güldür güldürdeki Şevket gibi oldun selam verdiğim 2 gün yaşamıyor.

yazarların en sevdiği yerli şarkıcılar

Mabel Matiz der susarım.

27 yaşında evi arabası olan mühendis bekar erkek

Evlenmek için noterden imzalı onay kağıdı mi bekliyor nedir.

kendinle alakalı ilginç bir bilgi ver

Kendimi her şeyin en kötü ihtimaline hazırlıyorum sonuç iyi olunca seviniyorum bi çeşit totem yaptım belki de iyi olmasını içten içe umut ettigimdendir.

peygamberin manevi oğlu zeydin karısıyla evlenmesi

Ya ne kadar cahilce yorumlar bunlar kendi nefsi için bunu yapmadı Allah böyle emrettiği için ayrıca Peygamberimiz bile insanlar benim hakkımda ne derler diye endişe ettiğinde Allah onu teselli etmiştir sizin ne Haddinize onu eleştirmek açın tefsir okuyun kendi kendinize tefsircilik oynamayın.

evlilikten en büyük beklentiniz

Senin neyin oluğunu bir bakişindan anlaması karşılıklı sevgi huzur. Kavga gürültü olmasın insan sinirliyken ağzından çıkanlara engel olmazsa o evlilikte saygı da kalmaz. Eşiniz olacak kişi ayni zamanda en yakin arkadaşınız olacak her sırrinizi bilecek iyi günde kötü günde lafı sadece evlilik töreni sırasında klışeleşmiş bir akit değil gerçekten her anı dolu dolu yaşamak kötü günlerimiz de olacak ama sen benim elimi birakmayacaksin demenin en güzel yolu dilerim herkes gönlünden geçene tez zamandan kavuşur bende dahil.

en etkileyici kuran ayetleri

Emrolunduğun gibi dosdoğru ol. Hud/112

Peygamberimiz (sav) bu ayet beni ihtiyarlattı demiştir.

çok iyi bir kızsın ama seninle olmaz diyen erkek

Çoktan başka birini bulmuştur iyi ayrilalimda bunun bedduası falan tutar neme lazimcı sinsirella erkek modeli.

yalan söylediğini anladığın insan

Yalnızca ne güzel oynadığını inandırıcı olduğunu düşünsün diye gösterisini bitirmesini beklerim. Artik nasıl oluyorsa ne söylese bi zamandan sonra şüpheyle yaklasiyo insan.

sözlük yazarlarinin boylari

1.69 düz hesap yapıp 1.80 demedim neyse o değil mi?..

aleyna tilki

Valla hic bok atmayin kızın sesi güzel son iki şarkısına bayıldım her ne kadar klipleri anaokulu terk olsa da .

yabancı dizi önerileri

(bkz: stranger things)

eylül

En sevdiğim ay dört gözle bekliyorum nerdeyse ne dondurur ne yakar serin serin eser. Hoşgeldin ıhlamurum hırkam özlendin valla. Gerçekten eylül edebiyatı falan yapmıyorum insanı huzurlu hissettirir. Yol boyunca kulağında kulaklık dolaşırsın kurumuş yaprakların üstüne bilerek basıp çıkan hışırt sesinden saçma bi şekilde zevk alırsın canım eylül seviyorum seni.

seviştiği kadını sağda solda anlatan erkek

Şerefsiz ve karakter yoksunudur. Koleksiyonuna bir kadın daha eklemiş bir gavattır kendileri. yediğin fışkılari orda burda anlatınca vay be ne erkek diye seni övüyorlarsa kusura bakma da arkadaş çevrende senin gibi leş kargası.

ikinci el kitap almak

Altını çizmek için kalemi eline aldığında çoktan önemli gördüğün yerlerin altlarinin çizilmesidir değişik hissettirir. Kim bilir eski sahibi nasıl bi ruh haliyle okudu nasıl biridir düşündürür.

allah varsa afrika daki çocuklar neden aç

imtihan denilen bi olgu var arkadaşım Allah bizi imtihan edecek ki açken tokluğun fakirken zenginliğin kıymetini bilelim. Çok malla azan adamlardan olmayalım diye. Ayrıca bu dünyadaki kötülüklerin sebebi insanlardan kaynaklı oluyor savaslar,sömürüler gibi emin ol Afrika petrol açısından zengin ancak yine yağmalanıyor neden hırsları yüzünden oradaki halkı da maraba gibi çalıştırıyorlar.

türk erkeğinin en büyük sorunu

Sevgili yapınca vs mankenleriyle çıkıyormuşcasina havalara girmeleri lan biz senin senin eski hallerini de biliyoruz .

engellilerin toplumun sırtında yük olduğu gerçeği

Engel sizin beyninizde onu ne yapacağız.