bugün

entry'ler (124)

sözlük yazarlarının konuşabildiği yabancı diller

Ana dilim gibi Fransızca, yüksek ingilizce ve az seviye italyanca.

en sadık kadın burcu

ikizler değildir, malheuresement.

türk erkeklerinin çirkin olması

Manyak yakışıklı olanlarını gördüm, haklarını yemeyelim. Takıldığınız ortamı değiştirin çok çirkin görüyorsanız, ayrıca sadece kendilerine bakmadıklarından öyleler. Tabii bazıları baksalar bile değişmiyor sonuç ama Tanrı vergisi, yargılamayacağım.

gecenin şarkısı

Daha doğrusu albümü diyelim. Fall Out Boy - Save Rock And Roll, 11 şarkıya da replay replay replay

interstellar

Uzun zamandır izlediğim en güzel filmdi. Belki zevkime uyduğundandır ya da kişisel olarak ilgilendiğim konularla yakından alakalıdır, bilemem. Ancak 10/8 olarak puanlıyorum, tam bir efsane.

sözlük yazarlarının ruh halleri

Seni seviyorum. Senden nefret ediyorum.
Seninle konuşmak istiyorum. Seninle konuşmak istemiyorum.
Arkadaş olalım, arkadaş olmayalım,
Beni sevecek, beni sevmeyecek.
Yapacağım, yapmayacağım.

Görüldüğü üzere kararsız ve dengesiz.

yazarların en çok kullandığı harf

Kesinlikle "a" olduğunu düşünmekteyim. Aslında "e" belki de. Hiç farkına varmadım.

ayrılık sonrası öğrenilenler

Her sonun bir başlangıca gebe olduğunu ve elbet her başlangıcın da bir sonu olduğunu öğreniyorsun.

vazgeçemediğiniz 3 şey

Annem,
Kitaplarım,
Müzik.

tanrı değil lan allah

Görmeseydim şu başlığı... Görmemeyi dilerdim.

aşk acısı geçer mi sorunsalı

Eskilerden bir türküyle cevaplamak gerekirse... Bu da gelir, bu da geçer.

bütün tanrıların allah belasını versin

Paradoks?

aslan burcu kadını ikizler burcu erkeği ilişkisi

al birini vur ötekini. Daha iyi bir uyum olamazdı herhalde. Legendary lovers diyorum.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Sed tu bonus fac benigne, ne perenni cremer igne.

üzüldüğü halde trip atmayan kız

bunu yapmalarını doğru bulmasam da çok trip atmalarını da bulmuyorum. Ortasını bulmak lazım çünkü iki şekilde de sonuç olumsuz çıkabiliyor.

Örneğim sessiz kalması ve yeri geldiğinde sesini çıkarıp kendini anlatamaması, ezdirmemeye çalışmaması erkeğin zamanla hep aynı tepkiyi vereceğini düşünmesine neden olabilir ve erkek yöneten taraf olur. Üzülür, kırılır, ağlatılır belki aldatılır bile. Bükük kalır boynu. Dilsiz kalır.

Ve durmadan çemkirmesi, triplenmesi, tartışması da erkeği yorar aynı zamanda kızı da yorar. Bu durumda karşılıklı yıpranma olur, ilişki şiddetli geçer ve aynı doğrultuda dağılabilir. Bunaltır.

Ortası ne derseniz... insan karşısındakini gözlemleyerek yaparsa hareketini ve de durum uygun olarak, sorun çıkma ihtimali daha aza inecektir.

Ek olarak; sorunsuz bir ilişki yoktur.

ikizler burcu erkeği

Dengesiz, düşüncesiz, zeki, sempatik, fazla insancıl, flört etmeyi seven ve daldan dala atlayan ancak aşık olursa çok sadık olabilecek, eğlenceli, sosyal. Aslan burcu kadını ile iyi tamamlar sanırım kendini ancak dediğim gibi ikizler burcu erkeğine katlanmak zor, gördüğüm yerde kaçmayı düşünürüm ve herkese söylerim. Ve bir o kadar çelişkidir ki aşık olduğum çocuk ikizler burcudur.

queen vs pink floyd

Annen mi baban mı diye sorsalar bile cevap verebilirsin sonunda belki ama buna asla. En azından ben veremem.

insan olmak bir onurdur

Eğer insan olmayı başarabilirse gerçekten.

geçmişe bakınca kaybettiklerimiz

Birçok şey aslında. Bir daha bana geri gelemeyecek binbir mükemmel duygu ve de binbir mükemmel insan. Boşa harcanan zamanlar, gerçekleştirilemeyen hayaller, alınmış ve uygulanmamış kararların getirileri. Yakın zamanda yitireceğim sanırım en sevdiğimi de, gidecek o da. Tanrı varsa oralarda bir yerlerde gelmeyen birinin gitmesine izin vermesin. En azından önümden sessizce.

Ha bir de...
Cesaret.
Mon courage m'abondonne. Burdan Werther'e de bir selam verelim.

kafka okuyan kız sevgili

Gerçekten dikkat çekmek için değil de eğer sevdiği ve anladığı için okuyorsa, ne mutlu o kıza sahip olana. Çünkü bir hediyedir tanrıdan, şanslıdır yanında bulunduran. Ancak eğer amacı dikkat çekmekse koy göte gitsin, bi' bok olmaz ondan.