bugün

entry'ler (11)

namaz kılarken sırtınıza binen çocuk

Allah, namazinizdan öyle memnun olmuştur ki meleklerini yollamştr yaniniza , bozmadan devam edin kılmaya , ve sakın o yavrucaga da kizmayn bundan öturu , sevecenlikle karsiladgnz takdirde , bir dahakinde sırtınıza çıkmaz , o da yanınızda saf tutar *

türk kadınlarının ortak özellikleri

Tripte kesinlikle bir numarayız!.:D

başak burcu erkeği duygusallığı

Balık burcu kızının ihtiyaç duyduğu erkek özelliğidir , başka türlüsü anlamıyor halden..

sevgili ile tanışma anıları

Yağmuru seviş sebebimdir.. Üzerinden geçen üç yıla karşın kirpiklerindeki damlacıklari hatırlıyorum.. O soğuğa rağmen öyle bir sıcak gülmüştü ki , kalplerimiz ısınıvermişti , keşke hiç soğumasaydı :/

kimsenin kimseyi anlamaması

Herkesin kendi karmaşasında çırpınıyor oluşundan dolayıdır , başkalarını dinleyip anlayacak mecalleri kalmamıştır.

kuş olsan nereye uçardın

Bu bahtsızlıkla kuş olsam kanadım kırık olurdu heralde . Uçamazdım ben yine , o halimle de anca uçan kuşlara imrenirdim .. Şimdi istediklerimi yaşayabiliyor muyum da kuşken uçabileyim .

hayata dair iç burkan detaylar

Daha küçücük bir oğlan , yanında sevdiği kız , belki ilk aşkı ,belki ilk heyecanı ... ilk buluşmaları , ilk el ele tutuşmaları .. Bir anlık boşluk kızın yola fırlaması , araba çarpmasıyla birlikte ölüm . Ama öyle bir ölüm ki o küçücük çocuğun kollarında .. Daha anne diye ağladıkları o yaşta ne büyük bir travma .. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen oğlanin hatirladıkça içli içli ağladığı bir olay . Ben bu olayı oğlandan dinleyen neredeyse ilk kız , oğlan öyle bir hale gelmiş ki kaybetmekten deli gibi korkuyor . Üzerinden yıllar geçmesine rağmen hic bi kizla hiç bi şekilde konuşmamış. ilk benimle dertleşiyor , her saniyesini anlattığı olayi dinliyorum , bir kere daha bir kere daha , kanım donuyor dinlerken. Sarılmak istiyorum fakat kalıcı olamayacagimi biliyorum . En korktugum sey onu incitmek. Ama mesafeme rağmen nasıl oluyorsa bana aşık buluyor kendini .. Yüreğiyse baş edemiceğim kadar hassas . Hiç başlamadn halletsem diyorum, hayatimin en zor anlarindan birini yaşıyorum , ona seni sevmiyorum diyorum..

eski sevgili

En mükemmelinin o olduğunu sandığın , aslında salağın teki olduğunu anca yokluğuna alışınca anladığın insandır. Yinede unutulmayacaktır.

şiirlerden akılda kalan dizeler

Şimdi sen gidiyorsun ya,
Herkes sana benzeyecek...
-Yılmaz ERDOĞAN-

izlenebilecek en iyi yabancı diziler

Başı çeken dizi tabiki game of thrones olmalıdır ,onun dışında prison break ,breaking bad , vikings ,shamless ,arrow hiç sıkılmadan izlenilecek dizilerdendir.

onun gözleri

Onun gözleri ; uğruna destan yazılası , dağlar delinesi , çöller aşılası gözlerdir. Bir bakılıp bin hayran kalınan gözlerdir. Onun gözleri her bitişe rağmen birkez daha başlamadır, bir kopamayıştır. Kayboluş , afallayıştır. Allah belasını versin onun gözlerinin..