bugün

(bkz: çin)
(bkz: israil)
devleti ve milletiyle bölünmez bir ezik güruhu olan fransa.
ispanya.

insanı hayattan soğutan bir ülke. bu kadar güzel, yaşanılası bir ülke olabilir mi? insan kıskanıyor, neden benim ülkem de böyle değil diye. sokakta yürüyen insanları gördükçe imreniyorsun. yüzlerindeki ifade sanki hiç bir dertlerinin olmadığını söylüyor. insanlar ispanya'da mutlu arkadaşım. bizim gibi yüz tane dertle uğraşmıyorlar. içimde karamsarlığa neden olduğu için nefret ediyorum ispanya'dan, bir daha da gitmeyeceğim. *
+ abd... ı hate you.
- why? (abd soruyo)
- vay di mi vay? vay oldu şimdi di mi a.q.? unuttun yaptıklarını! (ben söylüyom)
kesinlikle fransa.
nedeni anlatmakla bitmez. tanıyan bilir.
(bkz: ermenistan)
7 kıtayı virüs gibi sömürüp inim inim inleten ingiltere, siyonist israil ve büyük abileri abd.
ingiltere:

hava hep bulutlu hep bozuk. bu kadar soğuk insanları da buna cabası.
(bkz: vatikan)
(bkz: papaz mapaz ne şekilsiniz lan siz)
erkekler için italya, kızlar için rusya ve ukrayna'dır.
sizden nefret eden insanlarla dolu olan ülkedir. arnavutluk'da otobüsünüze taş atarlar, su şişesi fırlatırlar, korkuturlar, defolup gitmenizi isterler bir an önce..
(bkz: abd)
(bkz: ingiltere)
(bkz: fransa)
(bkz: çin)
(bkz: danimarka)
(bkz: ermenistan)
(bkz: ırak)
(bkz: iran)
fransızlar.

gayet içten pazarlıklı ve sinsidir pezevenkler, fransız arkadaşınız olsun bunu anlarsınız.

ortamdaki salak batı özentisi türkü bulup ona gaz verirler. o salak da osmanlı ve islama laf sokmaya başlayınca alttan alttan destek verirler. ama sinsi sinsi böyle bi.

kızamazsın da adama, çok akıllıdırlar vesselam.

bir milletin tamamı mı kevaşe olur ya?..
tartışmasız abd diyeceğimiz ülkedir.
ABD bütün kötülüklerin anasıdır.
(bkz: dominik cumhuriyeti)
israil ve ABD bence ilk sıradadır. işbirlikçileri ile tüm dünyayı kaosa sürüklemeyi çok iyi beceriyorlar.
(bkz: ingiltere)
kosova.
sırbistan (bkz: srebrenitza katliamı)
fransa (bkz: cezayir soykırımı)
almanya (bkz: yahudi soykırımı)
israil (bkz: hangisini saysam)
güncel Önemli Başlıklar