bugün

entry'ler (13)

kadın yazarların en beğendiği erkek parfümü

hugo boss, deodorantta ise axe cikolatali.

ileri derecede namus azlığı

kimsenin namusu, dini, bekareti zartu zurtu sizi ırgalamaz işinize baksanıza siz?

rock müziğin kafa ütülediği gerçeği

dinlemeyin olm o zaman, ayrıca dinleyin bi Epica' dan Tides of Time görcem sizi. ya da bi Morning Tree ya da bi Hand of Sorrow efenime söyliyim bi Angels. gelin ondan sonra konuşalım.

pazar akşamları leğende banyo yapmamış çocuk

yazıktır,çocukluğunu yaşayamamıştır. hepimizin leğende çekilmiş fotoğrafları var abi itiraf edelim.

dinsiz bilim adamı olacağına dindar çöpçü ol

ah evet o yuzden Arap ulkeleri bir numara dunya piyasasinda,bilimde degil mi? Yav birakin allasen hepimiz dindar copcu olalim bi tane akilci bilim adami olmasin sonra Hristiyanlar Yahudiler toplar arkamizi dimi?
(bkz: yav he amk he)

amerika birleşik devletleri süper bir ülkedir

guzel amerikamizi elestirmek size mi dustu pis anarsikler!!!!
edit: saka lan saka,dunyayi sikip atti, bizi de sikmeye basladi neyine super neyi super birak allasen

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

verbum caro - medieval baebes, muthis huzur verici.

türkçe olimpiyatları

fetullah yada fethullah her ne ise amcanin yurt disinda actigi okullarin ogrencilerinden olusan olimpiyattir. Kendi cemaati disinda pek giden olmaz, zira sponsoru femdir yayinlandigi kanal stv' dir vs. Gecen standlari gezmeye gittim, tivitirdan konustugum bi cocukla bulustum. Misirdan olimpiyatlara katilmak icin gelmis. Intermediate ingilizcemle akiyorum, atladik zipladik derken arkadan badem biyikli bi amca trafik polisi edasiyla aramiza girip ayrilin gencler ayrilin ayrilin! diye bagirdi, kendimi otek odasinda fuhus yapan ve yakalanan hayat kadini gibi edepsiz hissettim. Usulca birbirimize baktik Youssuf' la, ayrildik, uzulduk....
(bkz: bu da boyle bi animdir)

türkiye nin en boktan dizileri

seksenler haric hepsi, bi de leyla ve mecnun var tabi.

beyaz tişörtün içine siyah sütyen giymek

sayilari azalmak soyle dursun gunden gune artan kizlarin yaptigi eylemdir. Tamam siyah sutyen seksi, ama sadece sutyen varken. Uzerine beyaz tisort giyince seksi degil komik oluyosunuz canlarim, bilin istedim.

kırmızı

Turkiye' nin, uyelerinin tamami kadinlardan olusan ilk rock grubu. Uyan adli sarkilari dinlenesidir.

geri dönen eski sevgiliye söylenecekler

Ayrilirken gorusuruz demistin yanlislikla, cok uzun surmedi mi sence de?

çocukken okunan en müthiş kitaplar

Simyaci. Anlamamistim tabi ilk basta, sonra tekrar okuyunca caktim. Paulo okunasidir.