bugün

kadın yazarlarda afrodizyak etkisi yaratan erkek parfümleridir.

(bkz: armani black code)
sözlükte kadın olmadığı gerçeğiyle yüz yüze bırakan başlıklardandır. Harbiden yok mu lan?
mıknatısla, * halıya saçılan toplu iğneleri * bir hamlede toplama girişimidir.
(bkz: kenzo power)
kivanc tatlitug yada biscolota starz erkekleri ne kullaniyorsa o'dur.. arkadas tip yoksa koku tek basina bir ise yaramiyor.. bunu bi kabullenelim once.. kozmetik sektorune daha fazla para kaptirmayalim.. ya da siz kaptirmayin ben sansimi denemeye devam edeyim... hepimiz icin kendimi feda ediyorum lan.. ne delikanli.. ne aslanim ne kocum bir insanim ben boyle.
(bkz: perceive)
(bkz: burberry)erkeğin aynasıdır.
(bkz: yalova geceleri)
odunsu kokular.
avon-fullspeed.
(bkz: axe) etkisi kadınları çekermiş beyler öyle bir duyum var.
hafif bir şekilde kullanılırsa şayet, armani code ve cartier declaration. bu kokuların peşinden çok gitmişimdir.
lacoste, armani code.
Hugo Boss.
erkeklerin tavsiye almaya ihtiyaç duyduğu parfümlerdir, zira çoğu erkek bayıla bayıla seçemez parfümünü.

öte yandan;
ananavradın! böyle anket de görmediydim dostlar, hem kız.avi hem de harbiden parfümü seçip avantaj elde edecek. vay vay vay.
armani,acqua di gio.
erkek bir yazar olarak diesel the only brave tattoo diyorum. kendime saldırasım geliyo, o derece etkili.

edit: bi de ilk göz ağrım miyake var lan o da son derece seksi.
(bkz: grey flannel)
yurt dışından eflatun renginde bir parfüm getirmişti dayım markasını hatırlamıyorum ama inanılmaz etkiliydi şahsen hiç tanımayıp da yanıma gelip parfümünüzün ismi nedir? diye soran kızların haddi hesabı yoktu teeeyyy o zamanlar taş gibi adamım bide halter filan derken kaslar kulunçlar uçuyo hey gidi günler.
yves saint laurent.
erkek bir yazar olarak 'david walker' diyorum. gayet vahşi.
(bkz: gio)
Rochas man tek geçerim.
hugo boss.
bvlgari.