bugün

entry'ler (113)

özgüvensiz erkek davranışları

Tabiki fütursuzca yapılan kıskançlık hareketleri bu listenin başındadır.

ilk alınan müzik kaseti

Musatafa Sandal - Araba.

show tv nin batması

Ali Ayşey'i seviyor dizisinin yayına 2 saat kala kanaldan alınıp Fox'a verilmesi bunun bir kanıtı olmakla beraber kanalı TMS almaya çalıştığı için bu durumdadır.

asla aldatılmayacak kadın

işte bu kadındır. görsel

siyasetle ilgilenmiyorum ben yha diyen türk genci

genel olarak ilgilendiği birşey olduğundan şüphe ettiğim türkçeyi bile bilmeyen (zor yazsam da) "türk" genci.

ilk kez bira içecek genç kızlara tavsiyeler

Önceden telefonunuzu bir yere saklayın. içip içip insanları aramayın. Lavaboya yakın yerlerde için.

özel ingilizce dersi

writingte bişeyler uydursan 20 alsan, spekanigde anlıyomuş gibi yapıp birazda cevap versen ordanda bi 20 alsan readingtende okuduğunu görüp yapıyosun zaten ondanda 20 aldınmıydı listeningtende bi 10 alsan kralsın be oğlum

din dersinin 140 saat fen dersinin 108 saat olması

Artık bilim insanları değil yobaz insaları yetiştirmek istiyoruz demenin en güzel şeklidir.

melod

Hoşbulmuşum.

kutup ayısı

Annemin "ay bunlar çok tatlı bişey yapmaz bunlar" diye şirinlikle saldırganlığı doğru orantıladığı hayvan.

küpe takan kızın asıl amacı

Küpe takan kızın asıl amacı dünyayı ele geçirmek. ilk kez burada açıklıyorum ve diğer kızlardan özür diliyorum ama söyledim. Açıklayalım artık yani bilsinler.

yok anasının nikahı

yazar burada konuşulan kişinin annesinin nikahında garip olaylar çerçevesini hatırlatmak istercesine bir betimleme yapmış.

yanlışlıkla marihuana tarlasında otlayan inekler

yemeğin bitmesiyle ineklerin kendilerini kuş zannedip uçmaya çalışmaya çalışmasıyla biten durum olur.

meme

Hayvanların büyük bir çoğunluğunda var olan organ.
(bkz: memeliler)

eski sevgilinin iyi olduğunu öğrenmek

Bilmemek en iyidir. Yeni bir şeyler öğrendikçe eskide olan herşeyin akla gelmesinden başka hiçbir işe yaramaz.

f13

f16'nın dedesi olan uçaktır.

sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

Ateşim ne zaman düşecek acaba ?

laik şehir izmir de alkol tüketim çılgınlığı

Tamamen izmire takmış olan insanların uydurmasıdır. istanbuldaki alkol tüketimi çok daha fazladır. Laik ve demokrasi ile yönetilen bi ülke olduğumuzdan kimsenin ne içtiği kimseyi alakadar etmez. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin resmi bir dini olmadığından kimse müslümanlığa göre hareket etmek zorunda değildir ve eleştirilere mağruz olmasıda mana taşımaz.

google da heyecan arayan insan

google'a heyecan yazıp arayan insandır.

online olup entry girmeyen yazar

Sayılı entryilerinden biri kesinlikle bu başlık altında olan yazarlardandır.