bugün

teolojiye bilimden önem veren her toplum gibi köle ve asalak yaşamayı garantilemek için yapılan atılımdır.

olayın tek güzel yanı boy boy gerizekalı ve aptal yetiştirip canlı bomba olarak kullanabiliriz.
başbakanın itiraz edenlere "bu sistemle bir şey olmaz, millet aya gidiyor; biz gidemeyiz." diyenlere "sanki din dersleri konulmadan önce gittiniz." sözü ile cevap verdiği olaydır. sanırım başbakana göre ilerlememize gerek yok, eski halimizi korusak yetecek.
ben lisedeyken haftada 1 saat din dersi görüyorduk şimdi haftada 8 saat olmuş. bol şakirtli yeni ergen nesil geliyor. bakalım sonumuz nolacak.

(bkz: tek gecelik imam nikahı)
evrime karşı çıkan yeni cahil nesil oluşsun diye yapılan yeni ders sistemi
tüm dinleri, mezhepleri anlatsa en azından içlerinde biraz demokrasi kalmış diyeceğim. eğitim konusuna zaten girmiyorum. o zihniyet insanlardan bir bok olmayacağını herkes biliyor zaten. aferin yobazlar. herkesi kendiniz gibi yapın. tek çeşit insan olsun bu ülkede. aynı hastalıktan, cahillikten ölüp gidin. toprağınız da bol falan olmasın. o gün geldiğinde elimizde kalmış olan topraklar sizlerle heba olmasın.
iman gücüyle protonları parçalamak için büyük bir fırsattır.
ibrahim zübükzade: iman olmazsa kuru bilgi neye yarar önce cami.
140 saatin hepsi zorunluysa kötü olan ama kanımca çoğu öğrencinin not yükseltmek vb sebeplerle alacağı derstir. zaten din derslerinde yapılan gırgır ve şamatayı hatırladıkça pekte tehlikeli olmadığını tahmin ediyorum.
imam nikahları artacak,
herkes imam olacak,
pek yakında imam hatip öğrencilerine, bütün üniversitelere sınavsız giriş izni verilecek.
herşey zorunlu hale geldi.
hani müslümanlıkta zorlama yoktu! hz tayyipiniz mi değiştirdi dini de.
Artık bilim insanları değil yobaz insaları yetiştirmek istiyoruz demenin en güzel şeklidir.
yobazlar gittikçe artıyor.
güncel Önemli Başlıklar