bugün

Günün sikendal haberi.

Kızın, Erkek yurt çalışanlarını azdırıp mesai saatleri içinde osbir çekmelerine sebep olduğu ve bu sebeple işlerin aksadığı gerekçesiyle yurt yönetimi tarafından yurtla da ilişiği kesilmiş.

görsel

https://odatv.com/sapik-d...le-kalsin-04071824_m.html
ulan kız yazmis oraya tutanağı kabu etmiyorum.

alttada ad soyadi imzasi var
hem kabul etmiyorum diyeceksin hem imza atacaksın.

kardeşim sana verilen o kağıdı yırtıp atacaktin bu kadar basit..
Hanfendinin şort anlayışı neyse artık... Neyse neyse vebalini almayalım.
Allah kanaatsiz yöneticilerden de korusun. 20 yasındaki bir genç kardeşimizin günahı büyük olur. Allah hidayet versin yönetici ablamıza.
(bkz: çomaristanda sıradan bir gün)
2018 yılında hala şort veya baş örtüsü tartışması varsa o toplumun genelinden hiçbir vizyon beklemeyin.
yurttaki lezzoları mı azdırmış ? yuh artık !
siyasal islamcı iktidardan şaşırtmayan hamledir.

bu islamcıların kişisel hak ve özgürlüklerle ilgili ciddi sorunları var.
başka bir sebebi vardır.
kız birde adını soyadını yazmış
şimdi sözlükte ne kadar abaza it kopuk varsa kıza instagram faceden salça olacak kiza...
Yahu sen, türban takıyorsan ve özgürlük diyorsan o da kız yurdunda şort giyer.

Sana ne?
geç kalınmış yetmez ama evet diyeceğimiz bir olay. bugüne kadar kyk yurdunda şort giyen bütün kızlara açılması gerekiyordu. erkekleri tahrik suçu işlemişler. ayrıca sonra taciz ediliyoruz diye ağlarlar taciz olaylarına sebebiyet verip orası devletin yurdu devlet binası şort giyemezsin orada. bu ne rezillik yahu. orası senin tehşircilik yapacağın bacaklarını sergileyeceğin yer değil o kadar.
(bkz: biz kimsenin hayat tarzına karışmadık)
16 yılda kimsenin yaşan tarzına karışmadı diyorlardı inandık mı inanmadık.
Not: imam hatipler kapatıldın fen lisesi açılsın.
iyi oldu diyen angut, sen şorta karşıysan giymezsin. giyene karışmak ne haddine at kafası.
Kyk yurdunda şort giymek sorun mu olmuş?

Asıl sorun kız yurdunda "erkek" çalışan olmasıdır.
Ve üstelik sorun ise şort giyilmesi giderler.

Yahu hadi sokak, cadde bir yere kadar anlarım. Tamam. Yurt ulan. Yurt. Evi bildiğin. Sana ne.

Erkek çalışan neden var kız yurdunda.
O vakit kızlar da imza toplasın, rahatsız olduklarına dair. Kimse tek söz de edemez.
sebebi pek de şort giymek değilmiş gibi gelen soruşturma. umarım öyle değildir, yani bu sebepten soruşturma açılmış olduğuna inanmak istemiyorum.
bu tür saçma gerekçelerle insanların başını ağrıtanların fetö bağlantılı mı olduğu araştırılmalıdır. belki araştırma sonuçları fetö'ye değil, bambaşka yapılara götürür, kim bilir?
Nalan uysal mıymış?

Nereli acaba? Merak eden var mı? Şahsen ben merak ediyorum, akşama belki vahiy gelebilir. Bilmem.
Bugünde türk olmaktan utandık şükürler olsun, darısı yarına.... Emeği geçen tüm akp li, o yurt yöneticisi kafasında arkadaşlara saygılarımı iletir, 'sizin ta ..... nıza koyayım !' diyerek hasretle gözlerinden öperim.
Şimdi söylemlerle konu iktidara kayacak , birşey demiyorum anlayan anladı. 2023 Şeriat Wilkommen.
Lan yurtları kız erkek ayırmamış mıydınız zaten şimdi de kızlar birbirlerini mi tahrik ediyo.
Amk karisinin baska isi gucu yok kendi yobaz babasi tarafindan kucuklukten beri baskilara boyun eğdiği icin icinde kalmis isteklerini hicbir zaman hayatta gerceklestiremeyeceginden (sort giymek) baski gormeyen icinden geldigi gibi rahat ettigi gibi giyinebilen kizlara olan kiskancligindan boyle bir soruşturmayla kendini rahatlatmaya calismis. Soktugumun devletinin yurduna keske kimse muhtac olmasa da bunların eline dusmekten kurtulsak. Umarim diledigin gibi giyinmeye devam edersin her yerde magdur kiz... senin de amk yurt müdürü müsün nesin her ne boksan.
Kaldığım özel bir yurtta benzer bir vaka olmuştu millet rahatsız oluyor kardeşim yemekhaneye kıllı bacaklarıyla gelmiş midemizi bulandırıyor.
dev bir skandaldır. bırakın herkes istediğini giysin. kime ne ki ?
türkiye' den siktir olup gitmek için de bir başka sebeptir ayrıca.
kurallar neyse ona uyacaksın. ben nasıl okulda kurallara uyuyorsam, sende aynısını yapacaksın. bu kadar basit.