bugün

entry'ler (36)

hz muhammed e kibirli adam demek

Peygamber Efendimiz de kibirli ise dünya tarihinde ve şimdi mütevazı adama rastlanamaz.

on birinci neslin abaza olması

genelleme yapmasana biç.

gun s n roses

(bkz: guns n roses) açılmışi var amk kendi kafandan bi daha başlık uydurma.

sözlüğün yüzde 75 inin ağır işsiz olması

gözlemlenilen olgulara göz önüne alırsak sonuç bu. geri kalan yüzde 25 in bence sözlüğün istikbali için çalıştıklarını söylemek de gerektir.

hem müslüman hem ateist olmak

Işte Türk ateistinin içler acısı durumu. ben Türk ateistinden uzak duracaksın demiştim. dedim dedim inanmadınız bak noldu şimdi.

ateist ile aşırı dinci yobazın kafa sistem aynıdır

Evet arkadaşlar zaten çevremizde dikkatli incelediğimiz zaman bunu kolaylıkla seçeriz. ikisinin zihni de aynı sistematikle çalışır, kafaları örümcek ağı sarmıştır ve sağlıklı düşünemezler.

günah şehri deyince akla gelen şehir

Türkiye de Diyarbakır dir. Zira ne kadar oç varsa buradan çıkıyo. Dunyada ise las Vegas zaten biliniyor bu şekilde.

insanı hayattan soğutan şeyler

sözlükteki kürt ve Kemalist tayfası. bunlar kadar anlamsız şeyler yazan kimseler ne gördüm ne duydum.

hz muhammed in ay ı ikiye bölmesi

Sözlükteki ateist cahillere sesleniyorum: bu olay ve sonrasındaki olgu size fazla sulanmış beyniniz bunu algılamaz. siz gidin Sartre ın egzistansiyalist saçmalıklarıyla uğraşın, çıkardığı Liberation gazetesinin tirajıyla ilgilenin, Nietzsche nin aforizmalarını okuyun ama burası size yine söylüyorum fazla. ok?

23 yaşında üniversite kazanmak

23 yaşında hiçbir işe yaramamak, parazit gibi bir hayat sürmek, bir baltaya sap olamayıp baba parası yemekten kat kat üstünde ve onurlu bir olaydır.

türk erkekleri gitsin italyan erkekleri gelsin

Bir erkek olarak desteklediğim kampanya. Biz Italya ya gidelim italyan erkekleri buraya gelsin. biraz italyan karıkız görek aga.
zaten italyanlar da Türk kızlarını görünce nasıl kaçacaklarını düşüneceklerdir.

ateistlerin dini dindarlardan iyi bilmesi

Ee dindarları her fırsatta tepkimek için çok okumaları gerek azizim. Yoksa neye dayanıp da düşünebilirler ya da düşüncelerini dile getirebilirler. haliyle bu konu üzerinde durmaları için de dini konuları iyi bilmeleri gerekiyo.

evlenmeden cinsel ilişkiye giren kadın

Benim için metadır. şöyle ki: nasıl ki araba alırken sıfır olmasını istiyorsam 2. ele sıcak bakmıyorsam keza telefon için de geçerli bu, karının da sıfırını ararım aga. Kimse burun kıvırmasın.

fransa olmasaydı dünyada eksik kalacak şeyler

Yukarıda bir arkadaş dillerin çoğu demiş. Öncelikle bu yanlış bir açıklama çünkü dil ile devlet oluşumunun birbiri ile doğrudan alakası yok. Çünkü dili var olan bir milletin illa devleti olacak diye bir şey yok ki Fransa devleti fransiz millet oluşumundan sonra ortaya çıkmıştır. başlığa gelirsek Fransa olmasaydı da dünya bişey kaybetmezdi, varoldu da ne kazandı dünya.

ahmet necdet sezer in türkiye ye katkıları

Türkiye' de devlet adamlarının nasıl kukla olacağını pratik anlamda göstermiştir. sonrasında, anayasa kitapçığı bir Başbakan ın yüzüne nasıl fırlatılır ve akabinde ülke nasıl batağa sürülür bunları çok güzel biçimde sahnelemiştir. En büyük katkısı da demokrasiyi Türk halkına öğretmesidir nasıl oy kullanamayacaklarını göstererek.

türkiye bilimde batıya yetişilebilir mi sorunsalı

Bu kafayla nah yetişiriz diye cevap verilebilen sorunsaldır.

seçmenler sınavla belirlensin önerisi

Oldu aq adaylar da kpss ye girip 70 i aşıp halkın karşısına çıksın böylece daha demokratik oluruz.

azerice ile kürt şivesi neden benziyor sorunsalı

Yaşadıkları bölge olarak birbirlerine yakın oldukları için böyle bir kanaat oluşmuş olabilir.
Ancak keşke insanlıkları da benzese demiyor değil insan.

vizeler girdi hee yallah

Bugün vize sezonunu açtık bakalım. Hadi hayırlısı girecek girmicek mi görücez. dua edin beyler, zira hukukçuyum çok ihtiyacım var.

ezan duymaya mecbur muyum

Bu ülke de yaşıyorsanız mecbursunuz kardeşim aksi takdirde başka ülkeler mevcut.
Biz sana diyormuyuz senin saçmasapan başlıklarını sözlükte görmeye mecbur muyuz diye.