bugün

entry'ler (15)

uludağ sözlük rte yi sevmeyen yazarlar listesi

geleceğin bilginleri doğru yolda görüşü olan insanlar listesidir.

yazarın nickinden yaşını tahmin etmek

iremga 16.

dolmuşta ineceğini söyleme şekilleri

kaptan durakta ineyim.
(amca) kaptan durakta at bizi aşağıya.

b12 vitamini

çok çabuk unutkanlık yaşayanlara bunun ilerlemesini durdurmak için doktor tarafından verilen vitamin enjektör yöntemiyle vucuda uygulanır.

trabzonspor marşı

Biz dar sokaklarında,
Dinmeyen yağmurunda,
Kendimizi bulduk,
Rengine tutulduk,
Aşık olduk biz sana,
Günleri tükettik,
Ömrümüzü verdik,
Bordo mavi uğruna.

10 mart 2014 trabzonspor fenerbahçe maçı

trabzonspor taraftarlarının 61. dakika showu olarak kaleci sahayı kapatıp volkana çuval giydirecekleri maç fakat 61. dakikayı görmeden saldırdılar sikebahçeye.

selçuk üniversitesi

konyanın en güzel üniversitesidir ayrıca devlet üniversitesidir radyo sinema ve televizyon bölümü olan gayette iyi bir üniversite herkese kazanmak nasip olsun.

sözlük yazarlarının bira tercihleri

bence bira fakir içeçeği gibi bişey üstüne biraz daha para koyup adam gibi içki için tadı daha iyi çıkar.

yazarların aksiyonlu anıları

gezginciyim geçen yaz büyük bir mağaraya tırmandım içine girdiğimde sende gel çok güzel diye haykırıyorken mağarada ayının uyuduğunu fark etmedim oda beni fark etmeden tırmandığım ipi keserek yere çakıldım iyiyim sorun olamadı.

yıldız teknik üniversitesi

kampüsleri iyi olan istanbulda iyi bir üniversitedir herkese kazanmak nasip olsun insallah.

sözlük yazarlarının itirafları

genel kültür takıntısı olan bir kişiyim hangi ülkenin başkentinin ne olduğu ve havalimanının adının ne olduğunu sokak cadde takıntısı olan bir insanım zor gerçekten zor.

unutulmaz film replikleri

ron weasley: öğümcekleğ öğümcekleğ hağğy dans etmemi istiyolağ ama ben dans etmek istemiyoğum
haryy potter : !? ne dedin sen
ron wealey : hah ğüyaymış.

kulaklık üzerindeki r ve l harfleri

her zaman karıştırmışımdır hangisi ne dir diye ama alışıyor insan sony kulaklıklarında çok başarılıdır right left sağ sol.

sözlük yazarlarının itirafları

bazen sözlükte takılan insanların yaş ortalamasının 45 olduğunu düşünüyorum.

bir kadın çizeceksin

manganın eski şarkısı diye hatırlıyorum ama eğer bir kadın çizecek olursam güzel hatun çizerdim.