entry'ler (126)

kınama kelimesinin yasaklanmasi

Kelime yasaklanirsa kinayamayacaklari icin mecburen harekete gececeklerdir.

cübbeli nin akp hükümetini fitneci ilan etmesi

Bunu diyen musluman
Bunu destekleyen musluman
Akplilerin cogu musluman
Kapanan musluman
Okula gidende musluman
Gercek islam bu degilcilerde musluman
Ama muslumanliga sahip cikan ?

aleviler

Birincisi teror orgutlerindeki tiplerin bicogu inancsiz yada safii mezhebine mensup kisiler. Zaten tunceli, erzincan, tokat cevresindeki insanlarin kucuk bir kismi alevidir. Guneydogunun ucundaki sehirlerde(daga cikanlar) bircogu safii mezhebindendir.yani secmece insanlar alip buna aleviler kotudur demek vede kulturlerini yok edip kendi kucuk beyninde sunnilestirmek ancak bir aptalin dusuncesidir.
Ikincisi bir alevi deseki siz de isid ile ayni mezhepdensiniz ve siz kotusunuz. O alevinin halinin ne olacagini cok iyi biliyosunuz.
Azinlikta oldugu icin vede tamamen halk mitlerinden olusan kulaktan dogma bilgilerle iyi insanlar hor goruluyor iste bunun icin bu ulke ayni telden devam etmeye mahkum.

allaha sövmek

içinde bulunduğu hayattan bunalıp çaresiz hisseden her insanın yaptığı eylemdir.
(bkz: cnm sakın korkma gayet doğal)

otobüste kitap okuyan insan

midesi nasıl bulanmaz anlamadığım insandır.
yahu sizdede olmuyomu telefonla falan uğraşırken başınızı aşşağı indirince mideniz bulanmıyomu?
(bkz: yav neden bi tek ben)

kuranı muhammed yazdıysa

kuranı kendi lehine kullandığını gösteren iddiaların neden olmadığını yazarsanız sevinirim sevgili yazarlar.

10 gun sonraya randevu vermek

Disim agriyo olucem diyorum manavim param yok ozele gidecek diyorum ama adam acimiyor 10 gun sonraya gomuyor beni.

sozlugun fedaisi

Bana moderatorluk verin sozlugu 15 yas altilardan temizleyeyim. Zall a duyurulur onlarin yillardir yapamadigini ben 1 gunde yapacagim ve sozlugun kalitesini ciddi derecede arttiracagim.

Banlamadadigim her 15 yas alti icin bana kufredeceksiniz.
Manav

kuzene aşık olmak

Bide edebiyat yapmaya calismis arkadas napalim alkislayalimmi?
Mesru mu gorelim?

sofist

Bilginin paylastikca degersizlestigini bilirler.

demogoji kelimesinin daha sık kullananılması

Kim unlu ettiyse hakikaten tanismak isterim.Acitasyon kelimesinin yerine bu kelime kullaniliyor artik.
Kelime haznesi cok genis olan halkimiz bu kelimeyi cok sevmistir.

neden humanist degiliz

Harbiden neden degiliz sevgi dayanisma oh ne guzel toplum degilmi aradaki bi kac curuk elmayida sevgimizle bagislariz hem %99 muslumansa islam bi emri olarak en kotu insana bile merhametle yaklasmaliyiz degilmi ?
Ama oyle olmuyo iste pozitif den daha agir olan sey negatiftir. Cunku Pozitifle negatifin carpimi negatiftir.
Ofke ve bencillik imandan daha agir basiyosa size sorarim gercekten muslumanmiyiz?

kingsman the secret service

yıl olmuş 2015 hala şöyle filmler kaldımı ya ne kurgu ne oyunculuk klasiklekmiş vasat bi konu hiçbişey yok kesinlikle zaman kaybı.

milli kondom markamız için isim önermeleri

hücum yeleği.

elfçe ismini öğrenmek

Glorfindel Ancalimë.

rahat spor ayakkabı modelleri

yeni ayakkabı alacağım sözlük tavsiyelerinizi bekliyorum.

atatürk geri dönse söyleyeceği ilk söz

Well im back.

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

Silah atmaya onlar basladi ama en cok birakmak isteyen onlarmis...

sevişmek yerine sözlükte yazı yazmak

sanırsın sevgilimiz var biz sözlüğü ona tercih ediyoruz.

uludağ sözlük ün en büyük sorunu

Bana oy verenlerin canı cehenneme.