bugün

entry'ler (47)

kitap okumayan öğretmen modeli

ileride olacağım modeldir. Çünkü ben rahat bir ogretmen olucam. Öğrencilerime ingilizceyi sevdiricem ve başarılı yaptiricam. Gelecekteki öğrencilerim çok fazla şanslı olacaklar buradan duyurulur.

poyraz karayel

Adile sövmek cok gule oluyo aglatto lan kizi kopek ben de atladım amk nasil bsieydor bu.

poyraz karayel

Dünyanin en Romantik adamıdir kuşkusuz. Keşke onun gibi bir sevgilim olsa dedirten adamdır. Ayşegül hamileymiş lan siz ne ara çocuk yaptınız.

bütün gün elinde telefon olan insan

Kimseye zararı dokunmaz benim gibi olan insandır mutlu edin onarim uzmeyim yazılır günahtır tek zararı kendisine olur allah sonumuzu Hayır etsin cidden o değilde sizce sıradaki akıllı telefonun özelliği ne olur.

puta tapma devam etseydi olacaklar

Herkesin evinde bir put olurdu misafirlere gittiğinde ay sizin putuniz daha güzelmiş diye onun Putumayo taparlardo sonra gözu doymak bilmeyenler onu calmaya çalışırlardı sonra da ev sahibi yeni put yaptırirdı ondan sonra adam putun bir tarafini eğri yaptığı için azarlanirdi sonra adam o sinirlendim putu kirası ve idam edilirdi.

kahramanmaraş

Ayy sevgilim oralı evlenince oraya gidicez yaa ay heyecanlandırdın lan ay aklıma geldi çok mutlu oldum vallahi yaaa gamzelerim de şimdi çıktı Ayy ulan Allah seni güldürsün. Hayır duası ederim sana. Ya çok mutlu oldum ha.

sen onu düşünürken o ise

Counter strike oynuyordur. Ben umrunda bile değilimdir.

ilk türk atom bombasına isim önerileri

Atombombastik amk gulesim geldi fjjxjnh.

evlenmek için ne yapmalı

Seven birini bulmalısın. Sonra da yüzük almalisin amk ne yapacak hele paran var mi.

33333333 üncü entry

Hayirlisi be gülüm dedirten entrydir. Gelince de vay anason arkadas dedirtecek entrydir.

kısmetse olur

Orospu la bu kız. Herneyse. Adam Adriana Lima ya ilgi duyuyormuş. Getirin buraya fjdkkx.

biri gülerken onun gülmesine gülen adam

Çok salak bir andır. Ama mutlu eder insanı. Güle bir andır. Ama amaçsızdır.

bütünlemede final sorularını soran hoca

Öyle bir hoca yoktur. Olmayan hocadır. Allah nasip etsin.

kedilerin çok cool hayvanlar olması

Çok cool oluyorlar onlar ya . Tsss. Götün korkar amk.

gecenin sözü

Kadınlara iyi davranın. iyi geceler. Annenizi uzmeyin. Saygılar.

beyin yakan ihanet bilmecesi

intihar olayı suçludur. Sevgilerle. Saygılarla.

entry giren kızın asıl amacı

Ne alaka. Anlamıyorum sizi. Buarada ne ne alaka olduğunu da anlamadım. Sizi neden anlamadigimi da anlamadım. Aman neyse Nasılsıniz.

sütyen takmayan ünlüler

Olm cidden takmiyorlar lan. Asuman takmamiştı. Midem bulandı lan. Milletin memesini görmek zorunda değilim.

denizin 25 metre dibinde kanın yeşil akması

Allahım neler yapıyorsun Yarabbim dedirten bir olaydır.

aydın da 15 yaşındaki kıza tecavüz edilmesi

Yazık ulan milletin haline. Ciddi anlamda yazık be.