entry'ler (170)

13 mart 2015 kemal kılıçdaroğlu nun istifa etmesi

siktir lan troll dedirten durumdur.hani bende çok trolluk yapıyorum ama bu asılsız saçma bi trolluk.amator.

ajdarın mhp milletvekili aday adaylığı

yakın gelecekte olmasını beklediğim olaydır.

cehennemde yaşayacaklarımız

(bkz: allahın işine sual olunmaz).

now get the foq off.

bjk club brugge skor tahmini

beşiktaşlılar rakibi çok küçümsüyorlar ancak bilmezler ki o küçük gördükleri takım onları sahadan mağlubiyetle uğurlayacak.futbolla pek bi alakam yoktur ama skor tahminim

brugge 3-0 bjk

jeremy mckinnon

a day to remember solistidir.aynı zamanda söz yazarıdır kendisi.bence işini iyi yapan bir insan.daha açılmamış bu başlık siftah benden bereketi allahtan diyelim.

üniversite

türkiyede özel devlet toplam 184 üniversite vardır bildiğim kadarıyla.her yıl 5 er 10 ar artıyor bu sayı.

türkiye nin abd ve israil i uydudan takip etmesi

(bkz: yav he he).

bizzat benim seçmediğim maalesef denk gelen ev arkadaşımın dediği gibi abi türkiye varya dünyada ilk ona girer sen sevmiyorsun ama.ingiltere de kim?

bilgisayarda oynanan ilk oyun

gta vice city.

lys 2015

(bkz: meh)

ygs 2015

üniversiteli olarak kafam rahat olarak tekrar bi girip bakalım diyeceğim sınav,güzel bi puan yaparsam elektrik yada makine mühendisliğine gitmeyi düşünüyorum.nasıl olsa 2.sınıftan başlıyacaz.

türkler en savaşçı millettir

belki,ama bu aptal olduklarını ve yerinde saydıklarını en sonundada tıpkı önceki devletlerinde olduğu gibi kısa sürede yıkılıp devranın devam edeceği durumunu değiştirmez.

vikings

olm malmısınız cnbc-e de daha 2.bölüm çıkacak amerikada 4 e girecek ben cuma günleri internetten izliyorum.

nasıl sikko türk metalcisi olunur

hocam genel anlamda çok güzel konuşmuşsun ama ben ilk dinlediğim müziklerden bu yana metal-rock-klasik arasında gidip geliyorum ve o yazdığım grupların hemen hepsini dinlemişimdir(türk metal grupları konusunda haklısın hiç hşuma gitmedi şu zamana kadar dinlemedim de kısa bi süre sonra zaten),ortamım yok yani kız düşürme gayesindede değilim genelde nefret çağrışımı olan müzikleri dinlerim kafam rahatken rock ve klasik dinlerim ve ben sikko türk metalcisi grubuna girdiğime inanmıyorum biraz hatalar var,zevkler ve renkler konusu işin içine girmiş fakat dediklerin onun dışında doğrudur emek etmişsin helal.

bu arada metal dinlere karşıdır görüşüne de katılmıyorum,birsürü hristiyan,müslüman,yahudi vs müzik grupları var.işlerinide gayet iyi yapıyorlar.

en karizmatik şehir isimleri

osmaniye.

dünyada türkleri seven ülkeler

araplar sever beyler istediğiniz ortadoğu ülkesine gidin bende arap olduğum ve gittiğim için biliyorum hepsi sever ama diğer sevmeyen ülkelerin veya milletlerin sevmeme sebebleri tabiiki türklerin barbar politikaları.

genel olarak dünya türkleri sevmez tabiiki ama bazı milletlerde bu durum yok.

bir kadını şımartmak için yapılabilecekler

nemlendirici sürmektir.

birinci futbol ligi şampiyonu ilk anadolu takımı

(bkz: qpr)

denize başörtüsüyle giren yobaz

yazık lan bu kadınlara denize sırf biri bakar diye soyunup giremiyolar.

yazılım mühendisi olan yazarlar

ygs yaklaştı ya artık artar bu tür şeyler.

evrim teorisi

lisedeki biyoloji hocam yahudilerin allah tarafından lanetlenip maymuna dönüştürüldüğünü söyledi onun yüzünden onlarda evrimi uydurmuşlar.aynı hocam tarihin en şerefli milletinin türkler olduğunu da söylemişti.

ne kadar mantıklı değilmi?...ulan sen o kadar sene okumuşsun lisede biyoloji hocası olmuşsun çocuklara anlattığın şeye bak.sonra neden bu ülkede bilim yok neden cahiliz.sikerim böyle ülkeyide böyle milletide.