bugün

kaplumbağaların arasında yüzen köpek.
iğrenç yobazdır. girme lan denize orda bile rahat yok.
55 adet nick alınırsa böyle olur efendim diye düşüncelere dalıyoruz, tanımı yapamıyoruz ama.
neden mi? çünkü tanımlık bir olay yok daha çok..
Inancının zevklerine engel olmasına izin vermeyen insandır. Başkalarını pek de ilgilendirmemelidir.
ne güzel işte bu tür cisimleri görünce eğleniyoruz.
Insana "Deniz babanin mali mi da insanlarin ne ile yuzdugune müdahele hakkini kendinde buluyorsun!" dedirten baslik. Baska fikirlere, baska kiyafetlere, baska dinlere, baska dusuncelere sadece sen paylasmiyorsun diye saldirdigin ve saygisiz davrandigin surece asil yobaz icin aynaya bak ve onu gor, tepkisi olusturmustur bende.
istediği gibi girsin efendim, bizene bundan diye cevaplanması gereken bir olaydır.
Analarının,bacılarının denize bikini ile girmesini normal karşılayan şahsiyetlerin söylemidir. Herkes istediği gibi denize girme özgürlüğüne sahiptir. isteyen bikini ile girer, isteyen baş örtüsü ile, isteyen çıplak karışamayız.

denize baş örtüsü ile giren kişilere halkın tepkisi
+ay şuna bak
-neye kız
+bak bak denize baş örtüsü ile girmiş
-görmemiş ne olacak

Denize bikini ile giren kişilere halkın tepkisi

+off olum ismail şuna baklan
-hangisi
+işte işte kırmızı bikinili
-offf a.q ne göt var karıda be

Yukarıdaki tepkileri duyduktan sonra yaboz olmayı tercih etmek daha iyi olduğu kanısına vardım.
denize bikini ile giren bayana dinsiz diyecek insanlarla aynı kefeye konacak bir başlık daha... Biz yobazı saygı yoksunu, geri fikirli, tercihleri kıt olan insanlara diyorduk ama... Şimdi sorarım size hangisi yobaz ?
başın kapalıysa denize girmeyeceksin bir laik görüp kınayabilir. Ama biz onların sarkık memelerini, selülitli bacaklarını görmek zorundayız. geçen sene cinselliğimin bittiğini düşünmüştüm neyseki tramvayı atlattım.

-bunu siz mi düşürdünüz ?
+aaa memem o benim.
-hımm yer çekimi evet.
yazık lan bu kadınlara denize sırf biri bakar diye soyunup giremiyolar.
gerçekten hani denize lağım akarya öyle bir görüntü oluyor. ıyyy çok itici insanımsılar. neymiş kocası kıskanıyormuş, o zaman denize girme, git eve çocuk doğur. yada adam gibi kocayla evlen, erkekden bol ne var?