entry'ler (19)

tanrı öldü

tanrı öldü ama Allah var.

gereksiz takımlar

1461 trabzonspordur.

1461 trabzon

gereksiz bir anadolu takımıdır. (bkz: gereksiz takımlar)

balon şişirecekken ağızdan fırlayan sakız

üzüntü ve muz kabuğuna eşittir.

elif

her zaman acı çeken kızlara ait isimdir. Asla mutlu olamazlar aşkta hep dış engeller yüzünden

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

tek başına ağladığın andır.

erkeklerin kadınlardan üstün olması

katiyen yalandır.

annenin işe yaramaz deyip attığı hayati nesneler

haftalarını harcadığın dönem ödevi.

yanlış yazılan kelimeler

kiprik mi kirpik mi hala bilinmez.

whatsapp

okunuşu ''vatsap'' mı ''vatsep'' mi olduğu tartışılan mesajlaşma programıdır.

ayşen gruda

profesyonel bir yeşilcam sanatçısıdır. can bonomoya yaptığı bi espri herkesi baya güldürmüştür. alıntı: http://youtu.be/CJoNoY1RTOU (bkz: hiç dövmeli görmedim).

dedikoducu teyzeler

işi gücü olmayan tahtalıköye merdiven dayamış kocakarıdır. kendi evladının torunlarının yaptığı şeyler farklıymış gibi elalemin çoluğuna çocuğuna olmadık damgalar yapıştıran bire bin katan onun üstünede tuz biber olsun diye bütün mahalleye yayan Allahın cehennemin dibine gidesice kuludur. kısaca böylelerin topuna (bkz: uyuz oluyorum).

yes

Bütün Türklerin bildiği klasik ingilizce kelimedir. genelde bunu öğrenen türke ingilizce biliyo musun denirse tek bildiği kelime ''yes'' olmasına rağmen profmuş gibi evet öttürüyorum cevabı alınır.

horlayan insanın sürekli horladığını inkar etmesi

horladığını inkar eden kişi kendini uykuda duyamadığından inkar eder.

dokunmatik telefonla mesaj yazamamak

Yağmur yağdığında telefonun kitlenip hiçbir şey yazamama ve bu durumdan dolayı sevgilinle şiddetli derecede sinir bozucu kavgalar çıkması durumudur.

aldatan sevgili yakalandığında söylenecek ilk söz

Eşhedü enla ilahe illahlah ve eşhedü enne muhammeden abdühü ve resuluhü demeye kalmadan ölümdür.

sömestrdan sonra okulun ilk günü

Okulu sevmeyen öğrenci için hasta numarsı yapmaktır. yada bütün öğrenciler tarafından kar yağması için bir gün öncesinden hatim indirilen ve sendromu olan pazartesi günüdür. ödevini yapmamış öğrencinin hesap vermek için uydurduğu bir çok hayal ürünüdür. Tatil modundan çıkamamış zavallı öğrencinin dramıdır.

(bkz: sömestr tatili bitmesin psikolojisi)

hoşlanılan kıza alışın kuvvetli mi diye sormak

Hoşlandığın ama senden hoşlanmayan bir kızsa eve gidip yorganı üstüne çekip ağlama moduna girme durumudur. Kızın yanından geçerken kafaya kese kağıdı geçirilmesi tavsiye edilir.

aldatılmak

Bütün güveninin alt üst olup, intikam isteğinin uyanması olayıdır.