bugün

entry'ler (6)

sadece zengin insanların söyleyeceği sözler

Şunu da alıyorum şunu da alıyorum şunu da istiyorum Şunu da istiyorum hepsi benim olsun istiyorum Ay çok demode hiç güzel değil.

david beckham

Hani kadınlar için derler ya yıllandıkça şarap gibi hatun be Bu adam da yaşlandıkça taş gibi adam oluyo.

kendini 5 yıl sonra hangi pozisyonda görüyorsun

Kendimi Hiçbir zaman hiçbir yerde görmüyorum çünkü bu hayatta günlük yaşıyoru.

bir bakkalın kalitesiz olduğunu gösteren detaylar

Her şeyi Ateş pahasına satmak ürünlerin üstüne sürekli ücret koyması kesinlikle en kötüsüdür ve Bayat mal satmas.

iyi parti nin alacağı oy oranı

Yüzde 20 diye düşünüyorum çünkü oy topluyacak başarılı işler çıkarmıyolar.

gaga bulut

Babası multi milyoner biridir abartmıyorum 2014 yılında babası ile barışmıştı ben onların işyerinde çalışıyordum çok ünlü bi mekanları var isim vermiyim bilenler bilir zaten demet akalın gelmişti iş yerine ne olduysa bunlar kavga etti babası bunu herkesin içinde tokat manyağı yaptı öyle bi anımız var kendisi ile

Ama bildiğim kadarı ile ailesi evden atmadı kendisi kaçtı 2 hafta halamların apartmanının merdiven altında yattı sürekli söylüyordu ünlü olucam diye çok rezillik çekti bu iş için ki kendisi ağır bi kekodur düşünün ki türkiyenin en tehlikeli 5 mahallesinden birinde yaşıyordu ( savuca mah ) kurtulcam falan diyordu şimdi internette gördüm baya bi takipçi kitlesi edinmiş helal olsun şaşırdım bigün kendi başını yiyecek çünkü çok hırslı ya bişi başarcak yada başaramıycak ama tebrik etmek lazım sözlükte görünce şaşırdım.