bugün

entry'ler (109)

kahretsin

can yakan sevgileri, aşağılık sevgilileri. Seviyorum deyip sonra terkedenleri, derin izler bırakan kişileri, sevgi nedir bilmeyenleri hatta onlardan önce beni Allah kahretsin.

sözlük yazarlarının süper güçleri

her enstrümanı çalabiliyorum. Nazar değmesin. 5 dk verin bana bilmediğim olsa bile çözerim o zaman zarfında. Enstrüman dili süper güçtür sanırsam.

hoşlanılan kızın bir anda saçını kızıla boyatması

yapacak ve söylenebilecek birşeyin olmadığı durumdur. Tenine uymuşşa, yakışmış ise sorun yoktur. Saçının renginin değişmesi özelliklede kızıl olması hoşlanmaya mani olmaz. Aksine o duruma renk katar. Saça başa değil o kızın duygularına ihtiyaç duyulur o sıralar. Hoşlanana her hali birbirinden güzel gelir. Boşverin ya. Nacizane.

sözlük yazarlarının hayalleri

hakettiğim sevgiyi beni hakedende bulmak, yani güvenilir bir ilişki, istekli çalışılabilecek bir iş ve nissan 240sx.

hoşlanılan kızın tam reddetmeyip süründürmesi

olmaması tercih edilen durumdur. Kızın sevgiden anlamadığını gösterir. kız kaşardır diğer entry lerdeki gibi sizi yedeğe alır. Mevcut erkekden sonra sizinde paranızı yemeye hazırlanıyordur.

kürdistan eurovision a katılsa kazanır

her boka atlıyorlar onada dil uzatırlar. Arkalarında ki şerefsizler oldukça.

kızların giydiklerine karışan yobazlar

namus kavramını benimsemiş, örf adet gelenek göreneklere göre yaşamayı hedeflemiş, yobaz diyen abaza kişilerden kızları korumaya niyetli kişilerdir.

kırmızı ışıkta yapılanlar

1 e takıp boşa almak, teypi kurcalamak, önüne geçecek olursa onu sıkıştırmak, biraz zaman geçince drag moduna geçip sarı yeşile dönmeden saliseler önce devri buldurup yapıştırmaya hazırlanmak.

sözlük yazarlarının asla yapmam dedikleri şeyler

yalan söylemem. Aldatmam. Bayana el kaldırmam. Keşke demem. Terketmem. Aşağılamam. Namusa göz dikmem. Artık Bir kez daha pişman olursam sevmem.

ben bu yazıyı kendime yazdım

ne zaman? Ne zaman çıkaracaksın kalbini gün ışığına içini kurutmak için? Yada ne zaman gireceksin bir başka yüreğin gölgesine? Ne zaman sevilecek, ne zaman sevdiğini haykıracaksın? Koskoca yıllardan sonra sana kaçırdığın fırsatı getirdimi hayat? Bir düşün. Getirdi ise nedir bu çektiğin zulüm? Bekle. Biraz bekle. Ya kurtulacaksın bu eziyetten ya güneşe çıkarmadan kalbini tekrar toprağa gömeceksin. Sabret. Az daha sabret...

sevgilinin sevdiği her şeyi sevmek

ölüme kadar sürebilecek bir ilişkinin en temelini oluşturan kriterdir. Sevgiliyi sevmek, zaten sevgilinin sevdiği herşeyi sevmektir. Sevene...

platonik aşk hatadır

gönüle sözün geçmeyip, kalbin o kişi için atmasıdır. Ister bilsin ister bilmesin, sizin onu sevdiğinizden öte birşey yoktur hayatınızda. Faydalar faydasız, imkanlar imkansızdır. Belki bazen hatadır demenin daha iyi olacağını düşündürür bu başlık. Ama düşününcede bu yazara hak verilir. Ee aslında doğru. Sonuçta hatasız kul olmaz.

yeni başlayanlar için lise

dikkat gençler! Size çevreniz tarafından söylenen şu laflara itibar etmeyin. - koçum ilk gün bir kız bul tavladin tavladın yoksa birdaha kız bulamazsın kaparlar(yalan etrafta kaç yüz tane kız boşa çıkıyor hepsini kapmıyorlar) - bak oğlum hocalara karşı kibar ol karşı çıkma(çalışırsan gözüne konuşursan çıkışta götüne girersin benden söylemesi) - müdür çağırır ise birşey deme(hiç birşey olmaz ezdirmeyin kendinizi bir bok yapamaz odada. Yaparsa direk karakola sonra hastaneye gidin ebesine atlarsınız) benim birkaç tavsiyem de 1. Sınıfı geçmeye gayret edin diğerleri kolay.. Müzik ile uğraşın okulda tanının sözlüleriniz 85 ten aşağı olmaz. Bizzat denenmiş ve onaylanmıştır.

birbirine aşık insanlar

kimi zaman söyleyemezler birbirlerine duygularını ve belli etmezlerde. Bu onlar için acı verici bir durumdur. Kimileri ise birbirlerine kenetlenmiş, hayatın pembe tarafında semaya ulaşmış, mutlu, huzurlu ve sevmenin ötesine geçmiş olan çiftlerdir.

lisenin tek cümlelik özeti

kişinin hayattaki en güzel anlarını yaşadığı topluluk.

günü en iyi anlatan şarkı

Her gün seni ariyorum,
Nicin benden uzaktasin.
Daga tasa soruyorum, Nicin benden uzaktasin. Yüzüm gülmeye üsenir,
Gözümden yaslar bosanir.
Sen yok´ken, nasil yasanir,
Nicin benden uzaktasin.

platonik aşkın doğum günü

sonunun ne olduğu bilinmeyen, mutlu günlerin bir umutla hergün beklendiği, içindeki masum duyguların günışığında saklanmaya başladığı o ilk gündür.

sevgilinin izlenesi halleri

her fotoğrafında içini eriten her pozudur.

en yakındaki kitabın sayfaları götüne girsin

hemoroidi olanların canını yakacak durumdur.

yazarların hayatına giren 3 şerefsiz

şimdiki ev sahibim(birde hacı olacak deyyus), arabamızı üzerine geçiren aşağılık, babamı batıran tansu çiller.