entry'ler (77)

evleneneceği kızın memesini görmemiş erkek

beceriksizliğin utangaçlıkla birleşmiş halidir.

okulda konuşmadığın kişiyle sokakta karşılaşmak

bu durum özellikle ortak bir geçmişin bulunmadığı, yabancı herhangi bir semtte olduğu zaman veya buna yurtdışını da ekleyebiliriz; sanki yıllardır görüştüğümüz bir arkadaşla karşılaşmışız gibi samimi bir sohbet havası içine girmemize neden olabilir.

erkeğe popon çok seksi diyen kız

açık sözlü biriyse demesinde bir anormallik bulmadığım sözdür. Erkekler nasıl karılarda öncelikle popo kısmını süzüyorsa emin ol karılar da popona bakmadan sana puan vermezler. not: erkek gözünden

islam barış ve hoşgörü dini değildir

Doğrusunun radikal islam barış ve hoşgörü dini değildir olarak değiştirilmesi gerekir; lakin islam kesinlikle barış ve hoşgörü dinidir.

sözlük yazarların yeni yıldan beklentileri

tek temennimiz artık şu siktiğimin okulundan mezun olup da bir işe girip para kasmaya başlamak.

sözlük yazarlarının itirafları

görüştüğüm bir kız vardı ayrıldım bir süre sonra evet ben ayrıldım. Aslında sevgili de değildik görüşüyorduk, konuşuyorduk sadece; ama sevgili gibiydik, adını koyamamıştık sadece. her neyse ayrıldım bundan, görüşmeyelim bir daha görüşmek, konuşmak istemiyorum seninle dedim. şimdi sebeplerine girmeyeyim ama kendimce sebeplerim vardı mantıklı da gelmişti bana o dönem; ama şimdi düşündüğümde kendime küfürler, hakaretler ediyorum. daha sonra almış olduğum kararı uygulamaya basladım, kız bana sürekli mesajlar atıyordu ne yapıyorsun, ne ediyorsun gibisinden; ama atma bana mesaj diye cevap veriyordum ona. aslında içten içe de istiyordum konuşmak. bu böyle 2-3 hafta devam etti ve 2-3 hafta geçtikten sonra bir anda mesajlar kesildi ve o günden sonra sadece ve sadece bir kez konuştuk, o da şöyle olmuştu: bir gün oturuyorum evde telefon çaldı, heyecanla açtım ve bundan sonra benimle konuşma, sen nasıl bir insanmışsın gibi suçlamalarla telefonu yüzüme kapattı. ben ise tek kelime etmedim bir daha da hiç aramadım. bunları söylemesinin sebebi de sözde facebook tan sildim diyeymiş onu; ama asıl sebep sevgili yapmış olması tabii ki, onu anlayamayacak kadar da okuz değiliz. sözün özü aradan 2 yıla yakın zaman geçti, o erkek arkadaşıyla ilişkisi hala devam ediyor ve ben onun fotoğraflarına bakmaktan onu takip etmekten kendimi alıkoyamıyorum.

kimseye anlatmadım

parantez içinde anlattı.

sevgilinin en lezzetli yeri

sevgiliye göre değişmektedir.

enver aysever

an itibariyle Abbas Güçlü'nün Genç Bakış programında edebiyat,siyaset, futbol, şiir gibi hemen hemen her konuda çok güzel şeylerden bahsetmektedir.özellikle kapitalizm hakkında söylediklerine değinmek istiyorum. ben bu adamın kapitalizm hakkında söylediklerine sonuna kadar katılıyorum ve dediği gibi kapitalizm insanları tamamen köleleştirip tek tipleştirmekte, insanlar artık tamamen güç ve para için çalışmakta ve bu da bize bilincimiz dışında dayatılmaktadır ve söylediklerinde ne yazık ki sonuna kadar haklıdır.

el ve yüz kremi kullanan erkek

Zamanında bende kullanmazdım; ancak bir gün arkadaşım senin ellerine ne oldu öyle? neden krem sürmüyorsun yahu? yazık değil mi? diye sitem edince, kendimi çok eziklenmiş hissetmiştim. Aslında ayıplanılacak bir durum da değil yani insanın elinin çatlaması gayet normal ama o an neyin kafasını yaşıyorsam artık öyle olmuştu amua koyayım. Velhasıl kelam kışın dondurucu soğuğunda ellerinin çatlamasını göze alamayan erkektir.

erkeğe çıkma teklif eden kız

Çok seviyordur.

ulusalcılar

komplo teorisi üretmekte üstüne yoktur bunların. insanların gözlerini korkutmaya çalışırlar yok efendim vatan elden gidiyor yok orayı sattılar yok burayı kayırdılar. Tamam eyvallah haklısındır da yani onun üzerinden bu kadar komplo teorisi üretmenin ne anlamı var. Zaten bakarsanız söylediklerinin hiçbirinin ne ispatı vardır ne de geçmişte söylediklerinin hiçbiri henüz gerçekleşmemiştir; bir de övünürler kendileriyle işte efendim ben ulusalcıyım he he sikimin ulusalcısı seni.

verilen sözün tutulmaması

(bkz: insanı hayattan soğutan şeyler)

tuğba özayın atatürk ile verdiği ibretlik poz

insanların cinsel hayatıyla veya özel hayatıyla siyasi görüşünü bir tutmak ne kadar doğru. sanki hiçbiriniz sex yapmıyor muşsunuz gibi bir hareketler falan... kadın belki de samimiyetiyle bir şey yapıp herkesle paylaşmak istemiş nedir ki bu önyargı arkadaşım.

egemen bağış ın benim vatandaşım demesi

an itibariyle ntv canlı yayınında söylemiş olduğu sözdür. başbakan(ın)dan ne kadar etkilenmiş olduğunu bir kez daha göstermiştir.

bir kadına en çok yakışan şey

buğday ten.

erotik içerikli futbol terimleri

milli takıma girmek.

leyla ile mecnun

eskiden türk dizilerinin yabancı dizilerle boy ölçüşemeyeceğini düşünürdüm; ta ki leyla ile mecnunu izleyene kadar. bu dizi benim türk dizilerine bakış açımı değiştirdi ve umarım devamı gelir.

markete bile giderken makyaj yapan kız

çirkin kızdır.

yaşamı kolaylaştıracak icat fikirleri

benzinsiz araç.