bugün

sözlük yazarlarının itirafları

görüştüğüm bir kız vardı ayrıldım bir süre sonra evet ben ayrıldım. Aslında sevgili de değildik görüşüyorduk, konuşuyorduk sadece; ama sevgili gibiydik, adını koyamamıştık sadece. her neyse ayrıldım bundan, görüşmeyelim bir daha görüşmek, konuşmak istemiyorum seninle dedim. şimdi sebeplerine girmeyeyim ama kendimce sebeplerim vardı mantıklı da gelmişti bana o dönem; ama şimdi düşündüğümde kendime küfürler, hakaretler ediyorum. daha sonra almış olduğum kararı uygulamaya basladım, kız bana sürekli mesajlar atıyordu ne yapıyorsun, ne ediyorsun gibisinden; ama atma bana mesaj diye cevap veriyordum ona. aslında içten içe de istiyordum konuşmak. bu böyle 2-3 hafta devam etti ve 2-3 hafta geçtikten sonra bir anda mesajlar kesildi ve o günden sonra sadece ve sadece bir kez konuştuk, o da şöyle olmuştu: bir gün oturuyorum evde telefon çaldı, heyecanla açtım ve bundan sonra benimle konuşma, sen nasıl bir insanmışsın gibi suçlamalarla telefonu yüzüme kapattı. ben ise tek kelime etmedim bir daha da hiç aramadım. bunları söylemesinin sebebi de sözde facebook tan sildim diyeymiş onu; ama asıl sebep sevgili yapmış olması tabii ki, onu anlayamayacak kadar da okuz değiliz. sözün özü aradan 2 yıla yakın zaman geçti, o erkek arkadaşıyla ilişkisi hala devam ediyor ve ben onun fotoğraflarına bakmaktan onu takip etmekten kendimi alıkoyamıyorum.