bugün

entry'ler (30)

trichoplax

süngerlerle birlikte en ilkel hayvandır.iki tabaka ve birkaç bin hücreden oluşur. Simetriden ve organlardan yoksun olan bu hayvan basitçe ikiye bölünerek çoğalır.

laik ülkeyi islam ülkesi gibi göstermek

basımızdaki şeriatçılar nedeniyledir;saflar net, kaçacak delik arayacaksınız ortaçağ atığı yobazlar az kaldı sadece bilin istedim.

müslüman olan bir ülkede açık saçık giyinen insan

gerici söylem. ayrıca anayasa da laik bir ülke olarak geçiyoruz;belirteyim dedim başlığı açan şahısa. buarada devam edin islamcılar bilinçaltınızın ne kadar sapkın ve hastalıklı cinsel itkilere sahip olduğunu da görmüş oluyoruz böylece.

28 mart 2015 idlib in düşmesi

yobaz teroristlerın geçıcı basarısı;sonunuz gelecek emın olun!

akp düştüğünde yancıları ne yapacak

omurgasızlık fıtratlarında olduğu için; neoliberal-sağcı-gerici başka bir partiye eklemleneceklerdir.

saola

öküz ile Antilop arası geçiş türünden bu günlere ulaşmış yaşayan bir fosildir. Sadece Vietnam ve Laos ta yaşar. mitolojideki tek boynuzlu ata benzer bu nedenle Asya tek boynuzlu atı olarak adlandırılır. tahmin edileceği gibi sayıları azdır ve özel önlemler alınmaktadır.

25 yaş

bilim literatürün de fiziksel olarak en güçlü olunan yaştır;sonra ağır ağır yaşam enerjisi düşmeye başlar.

fethullah gülen i halife sanan mal

bu yobazlar için amerika tanrı, feto peygamber rte'de sahabedir aynı zamanda.

mustafa selanik

komik. ne dhkp-c ne benzerı hıcbır legal-illegal solcu yapılanmayla alakası olamayacak akp sempatızanı algı yonetıcısı. bu tip oportunıst kişilere karsı ayık olunmalı en tehlıkelı ınsan turudur bu etkı ajanları.

dieriler

Avustralya da yaşayan ilginç bir kabile. kabilenin en ayırt edici özelliği 1900 yılına kadar ölen akrabalarını yemeleridir.

dhkp c

(bkz: )http://www.wikisosyalizm.org/DHKP-C

hep aynı insanlarla görüşmek

sıkıcıdır;bir süre sonra tamamen izole olup kimseyle görüşmemeye evrilebilir

camiler yıkılsın yerine okullar açılsın

olması gereken, ilerici bir harekettir.

başka erkeğin altında inlemiş kadınla evlenmek

ataerkil, heteroseksist bir zihni temsil eden bir beyan.

hayat tv

işçi sınıfının, sosyalizmin gerçek sesi mükemmel kanal;kanalda sözü geçen ve evrensel gazetesinde yazan Aydın Çubukçu Deniz Gezmiş'in çocukluk arkadaşıdır.

migros ta domuz eti satışına başlanması

sizene kimene diyeceğim yobaz üfürmesi;sana zorla mı yediriyorlar birader?

islamın cinsellik ve şiddetten ibaret olması

sadece islam değil inançların tümü yaşamın uç noktaları, tabu alanları ile bağlantı halindedir. bu nedenle ölüm, yaşam, din ve cinsellik arasında gizli, derin bağlantılar bulunur.

yazarların burçları ve yükselenleri

balık-aslan.

recep tayyip erdoğan

yıllarca vesayet, darbe diye kendi vesayetini kuran bulunduğu hiç bir koltuğu haketmeyen IŞiD'in kankası siyasal islamcı.

hatırladıkça iç burkan garibanlık anıları

üniversite dönemi;kentkartta para var sanıyorum yokmuş, sınava geç kalacağım otobüsten birine rica ediyorum ama param yok diyorum. neyse hallediyorum ve kapitalizme küfür ede ede ezik biçimde yola devam ediyorum.