bugün

entry'ler (132)

sol framenin troll başlıklarla işgal edilmesi

sözlüğün kalitesini düşürüyor maalesef.

cuma namazı

Allahım, bizi doğru yoldan ayırma.

markamama com tr

Tekrardan şükranlarımı sunacağım firma. Sipariş öncesi, sırası ve sonrasında verdikleri güvenden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu dileklerimi kendilerine de ilettim buraya da yazmak istiyorum.

markamama com tr

4 Ekim Dünya Hayvanlar Gününe özel kampanyasını şimdiden başlatarak sepet tutarı üzerinden %12'lik indirim uygulayıp ağırlıklı olarak kedi ve köpek maması satan online pet shop sitesi. Daha önce birçok siparişim oldu ve hiç bir zaman bir sorunla karşılaşmadım. Yaşanılan ufak sorunlarda bile derhal müşteriyle birebir ilgilenerek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar. Müşteriyle ilişkileri muazzam seviyede. Hayvanseverlere bu siteyi gönül rahatlıgıyla önerebilirim.

türkiye nin gittiği yol

bok yoludur.

adalete fener yak

ulan şikeniz her türlü makamda kabul edildi. yargıtay onayladı, uefa şike var dedi sizi avrupadan siktir etti dünyaya rezil oldunuz. ama tff'nni basındaki fener yalakası, tek amacı feneri bu boktan kurtarmak olan it size hiç bir yaptırım yapmadı. kupanız elinizde, küme düşmediniz puanlarınız dahi silinmedi. hala neyin adaletinden bahsediyosunuz demezler mi adamlara?
bu olaylar başka ülkede olsa neler olurdu diye düşünmeden alamıyor insan kendini? italyada juve ve milana bile yapılan yaptırımlar burda nedense sözde büyük kulüp olan fbye yapılamıyor. Ve taraftarı adaletten bahsediyor. şaka gibi cidden.

izet hajrovic

kumaşı sağlam. 2-3 sene pişmesi lazım. sonra bi ribery etkisi yaratabilir galatasaray için.

2013 2014 sezonu ikincisi

galatasaray bu futboluyla kesinlikle 2.ligi bile haketmiyor. ama seneye direkt sampiyonlar liginde olmak için sonuna kadar zorlamalıyız. bu ruhsuzlukla, isteksizle zor ama bi umut bekliyoruz işte.

emre belözoğlu nun sol arka adalesi

deplasmandaki her galatasaray macından önce emre denilen kişiliksizin alışık olduğumuz durumu.

kaliteli bir kızın özellikleri

-sadık dürüst ve güvenilir olmalı. bunlar olsun gerisi de olmasa da olur.

gitmek istenen yerler

şu an tek istediğim şey, bi an önce konyada onun yanında olmak.

aşık olduğun kişinin başkasına aşık olması

berbat bi durumdur. bi de sizden arkadaşca tavsiye istemesi yok mu sevdiği kişi hakkında? işte asıl koyan konu budur. bu konusmaların üstüne Yavaşça o kişinin hayatından çıkılır ve kendi yoluna bakılır.

sözlük yazarlarının favori siyaset adamları

bülent ecevit.

aşık erkek halleri

sürekli aşık oldugu kızdan bahseder etrafındakilere. ona gelmeyen konuları konusmak istemez, kapatır. konu ona geldiğinde ise dünyanın en mutlusudur, gözlerinin içi parıldar.

seni sevebilir miyim diye soran kız

ne güzel, ne tatlı kızdır o.

kenan ışık

an itibariyle yaşamını yitirdiğine dair haberler çoğalmaya başladı. Umuyorum ki doğru haberler değildir.

ateist sayısında artış olması

facebooktaki karikateist sayfası çoğu kişiye öncü olmuştur. Aynı zamanda kişinin etrafında olan tatlı su müslümanlarının da insanı dinden soğuttugunu çok net biliyorum çünkü yaşadım.

sarışın kadın gören mısırlı öğrenciler

dünyadaki en berbat ırk nedir diye sorsalar direk araplar derim. Bi millet bu kadar hayvan olamaz ya, beyinsiz yaratıklar.

sözlük yazarlarının sinirlenince yaptıkları

ilk karşıma çıkana ana avrat giydiririm. kim olduğu önemli değil. Zor sinirlenirim ama sinirli halim hiç çekilecek bir hal değildir.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

14.57 itibariyle sözlükte bulunmak.