bugün

entry'ler (28)

okan bayülgen

inanılmaz bir şekilde positif anlamda beni şok etmiştir. herkesin sanki dokunulmaz bir kişilikmiş gibi davrandığı, sanki yaptığı her çalışma sanat üstü bir olaymış gibi gösterilmeye çalışılan, yaptıklarından özellikle de çektiği filmlerden bir anlam çıkaramamanın dışında zerre zevk almayan insanların "beni cahillikle suçlamasınlar" diye tek bir kelime dahi söleyemedikleri nuri bilge ceylan'a hiç çekinmeden lafını söylemiş ve cuk diye oturtmuştur. defalarca tebrik etmek gerekir.

disko kralı

yıllardır, çocukluğumdan beri takip ettiğim okan bayülgen bugüne kadar yaptığı en kötü şovu yaparak beni şok etmiştir. tabi ki canlı yayında dürüm yedirmesinden bahsediyorum. hiçbir espri çıkmayacağı başından beri olan, amaçsız ilerleyen, ekibin "ciddimisin?" tarzında soruyla uyarmaya çalıştığı ve konukların zorladıkları halde katkıda bulunamadıkları gereksiz bir aktiviteydi. üstelik yemek israf olmuştur. herkesin önünde yemek yedirmenin mantığı nedir? "hemen getirin şunu" şımarıklığı ile bu iş nereye kadar yürür? bunları patron olarak kamera arkasında yaparsa lider olur, kamera önünde yaparsa şımarık.

gülse birsel ve kitapları

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en mükemmel sitcomunun yazarından Türkiye'nin en mükemmel kitabının beklenmesi mümkündür. bu sebeple hiçbir zaman bekleneni karşılayamayacaktır.

Dünya çapında $2,712,675,000 hasılat ile en çok hasılat yapmış filmdir. En yakın rakibi Titanic $1,843,201,268 hasılat yapmıştır. Titanic bu hasılatı yaptığında daha fazla yapan gelmez demişlerdi. Şimdi de Avatar için aynı yorumlar yapılıyor. James Cameron daha iyisini yapana kadar bu rakamı geçecek bir film gözükmüyor. Son olarak ise, vizyona girdiği 127. gün olan bugün sadece Amerikada 250.000$ hasılat yapmıştır.

Şuan da Amerika da küçük marketlerde bile dvdsi satılan film.

adolf hitler

saf ırk oluşturmak adına renkli gözlü olmayanların gözlerine renkli boya enjekte edilmesi emrini veren kişidir.

ayrıca yahudileri sabun yaptı iftirasına düçar olan kimsedir.

50 puanlık sınav kağıdına 55 veren hoca

Uludağ üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Kimya bölümü Profesörlerinden porf.dr.dr.mustafa cebe'nin ta kendisidir. Bunu ve tam tersini defalarca yapmıştır.

yurt dışında türk ile karşılaşmak

Kaçınılmaz bir sondur:

Türkiye'de;

+ Baba beni amerika'ya yolla orda sadece yabancılarla konuşucam. Dilim gelişcek

Amerika'da;

+ Hi!
- Hi!
+ where are you from?
- I'm from Turkey
+ Abi, bizde türküz ha, adanadan geldıh
- ya ya ne güzel!

yahudi den dost olmaz olsa olsa sabun olur

ırkçı ya karşı ırkçı olacaksın dedirten sözdür. Dünya da hiç kimsenin güzel hatırası olmaya bu millet sabun olsa bile ne kadar temizler bilinmez. Genelde insanları kirletikleri için...

nickiniz ne güzel bir anlamı var mı diyen kız

bu aptalca söz karşısında er kişinin akşam için planlar yapmasına neden lan soru türü.

195 cm boy 110 kg kaslı zenci

Erkekler için tam bir kabus, bayanlar için tam bir rüya...

soğuktan donmak üzereyken sevişerek kurtulmak

tüz duvara tırman ma kıvamında ki abazan gençlerin, hiç umudu olmadığı afet-i devran bir kız için kurdukları fantezi türü.

okan bayülgen in çocuğunun adı

+ baba benim adım neden istanbul?
- çok karizmatik, entellektüel ve seksi geliyo kulağa evladım.
+ ama baba bu şehir ismi. kadınlar bu özelliklerin sende de olduğunu düşünüyo ama senin adın okan
- babam öyle istemişti bende böyle istedim.
+ bab senin ananı...
- söv yavrum rahat ol ben modern bi kişiliğim. tv de de her türlü ahlaksızlığı ilk ben konuştum zaten.
+ baba ben ibne oldum.
- oh oh ne iyi tam modern olduk.

davut güloğlu

türkiye de herkesin ünlü olabileceğeinin göstergesidir. Bu adama sanatçı demek ise bir hayli zordur.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

- senin kaçıncı sene?
+ bitmesi gerekiyodu bir dönem uzadı ocakta bitecek
- uzadı mı yaw okul?
+ evet abi bir dersten uzadı
- ne bir ders mi? bir dersten okul mu uzar, kaşar mı bu okul keh keh keh...
+ sorma abi ya, sizin kıza döndü bizim okul.
- bööööst

sergen yalçın

yürüyerek çalım atan, ceza sahasının önüne gelince kendini yere atan ve kazanılan frikiki bir güzel gol yapan yetenekli kumarbaz.

serhat ulueren

izlerken onu yerine izleyenin yerin dibine girip tüylerinin diken diken olduğu, en ciddi göründüğü anda bile türlü şaklabanlıklar tasarlayan, bu şekilde iyide para kazanmış komik ama görülmeyesi şahsiyet.

göğüs dekolteli kıyafetleri yukarı çekiştirmek

beyni sadece o kıyafeti giymeye yeten hatun kişinin, refleks olarak yaptığı ama yapmazsa ne olacağını bilmediği hareket

rapidshare

öğrencilerin harçlıklarından arttırarak premium hesap aldıkları site.

ahmet hakan ve ertuğrul özkök ün umreye gitmesi

Aklı başında kimselerin,Ahmet Hakanı'nın döndüğü zaman, bütün hristyanlardan ve ateistlerden özür dilemesine neden olmasından korktukları olay.