entry'ler (30)

lastshot4me

Sizin sözde kendi başlığını kendi açan yazar gibisinden bi genellemeniz beni ilgilendirmez ve beni bağlamaz aklınızda bulunsun.

diablo63

Massaka'nın en iğrenç tarafı Diablo.

massaka

Dost ve düşman belli oldu yanımız.
Yılan çok Massaka ölcek mi sandınız?

lastshot4me

evet o benim.

cinselliğin sözlük ortamında aşırı abartılması

bayadır girmiyorum ve hak veriyorum 3 yıl önce cinsellik bu kadar konuşulmazdı konuşulurdu ama sadece az bi kitle tarafından şimdilerde ise çok konuşulmasını geçtim kızlar bile yediği bokları burda hava ata ata anlatır olmuş hahahaha komiksiniz.

aşık olduğun kişiye bir şarkı bırak

Sagopa Kajmer- Anektod.

sözlük yazarlarının itirafları

2 senedir inci Sözlük yazarıyım.

yazarların kapak fotoğraflarının anlamları

Nazi Almanyası.

yaşamak öldürür

Yarıda sönen sigaram gibi hep yaşamak öldürür...

çıktık yine yollara

2013 yılında Türkçe rap ile tanıştığım ilk parça.
Anlat hadi onlara ne diyor bu gözler?

inci sözlük

2011 2012 yi geçtim 2015ten 2016 yazına kadar en altın dönemini yaşadı fakat 2016 da ağustos ayında gelen 11. nesil yüzünden iyice berbat bi yere dönüştü. Eskiden yazın (2016) gece 12 den sabah 7 ye kadar takıldığım sözlüğe haftada 1 kez girer oldum. baya içler acısı bir durum fakat olsun inciciler adamdır hâlâ.

anıl piyancı

Hiphop kültürünü en iyi ve başarılı şekilde yansıtan her yönüyle sevdiğim bir mc.

allame

jokerle birlikte tanıdığım gerek tarzı gerek ses tonuyla gayet başarılı bir mc. jokerle küsmeleri kitleyi üzse de yapabileceğimiz birşey yok ne yazık ki.

sansar salvo

Sigara yanınca parçası sayesinde tanıdığım gayet başarılı ve sesi güzel olan bir mc.

no 1

sesi ve tarzını severim 1.5 senedir dinleyicisiyim parçaları bazen sigara üstüne sigara yaktırır..
Edit: çekemeyenler :( atıyor ahahahah

mete erpek

2015 te tanıştığım mc çoğu şarkısını ezbere bilirim ve her şarkısının bende bi anısı mevcut. Özetle: En Kral Adam.

uludağ sözlük

22 Kasım 2016 da keşfettiğim sözlük.

nickinizin bir üst versiyonunu yazın

lastshot4you.

günaydın sözlüğümün güzel insanları günaydın

Günaydın kardeşim .

tecavüz suçlusuna verilebilecek cezalar

idam yeterli olacaktır bence. Yetmezse de kısa kısa artı idam olabilir.