bugün

entry'ler (52)

amına koyayım diyen kız modeli

Benim lan benim o dedirtendir. Bunu diyen kız daha çok böyle kankasınının yanında falan diyodur onu yoksa o işte ciddi bi gariplik vardır. Diyen bana ve ben gibi kızlarımıza gelince, hayat zor ve bazen dedirttiriyo bazı bazı

ben bu yazıyı size yazdım

Uzun bir süreden sonra tekrar merhaba.okurken arada bir yarın butunlemesi olan ve çalışmayan içimdeki kızın ciyaklamalarını duyabilirsiniz.flört ettiğim birine daha yıl vermiş bulunmaktayım. ona karşı sorumluluklar hissetmiyorum desem yalan söylemiş olurum. Bu duygu da herhalde beş ay önce biten ve uzun süren ilişkimin sonucudur. (bkz: kendi bitti ama etkileri sürüyor) arkadaşlar insan yalnızken de mutlu bir hayat surebilmelidir. Yani bi boşluk hissetmemelidir anlatabiliyor muyum hani derler insan yalnız yapamaz mutlaka yanında hayatında biri olsun ister falan yok abicim be onlar alışkanlık tamamen onlar senin uzun ilişki yaşamanın yarattığı saçma alışkanlıklar. Ben bugün yalnız olarak da mutlu olmaya karar verdim. Çünkü etrafta adam kalmamış kızlar! Etrafta kız da kalmamış siz de haklı olabilirsiniz beyler neyse o polemiğe girmicem bile. Tek başımıza da mutlu olabilelim, olur mu?

boracay

şarkının nakarat kısmının beyninize amaçsız şekilde takılması, klipteki kızın kezban olduğu gerçeğini değiştirmiyo.

ben bu yazıyı sana yazdım

bu yazıyı ben sana yazdım. belki beni hiç düşünmüyosun ama yine de sana sesimi duyurmak isterdim. pardon beni düşünüyosundur çünkü demin bir saçmalık yapıp yanlışlıkla bir tweetini favorilere ekledim, daha da kötüsü bunu geri aldım. şimdi sen beni nasıl farkedeme? lütfen dalga geçme tamam mı başlamadan bitmesin hikayemiz sevgili azerim. evet pazartesi sen o kampüse geleceksin ve ben seni görücem. bi yolunu bulup seninle tanışıcam. umarım her şey istediğim gibi olur. çünkü ben senin için aylardır bekliyorum. seni görünce kalbim yine yerinden çıkar gibi olucak, biliyorum. senin hakkında henüz bir şey bilmiyorum. sadece masmavi gözlerin beni benden alıyo, derinlere dalıp gidiyorum. artık gizlemem için bir sebep yok senden çok hoşlanıyorum.

çayın yanında iyi giden şeyler

ıspanaklı börek...

ben bu yazıyı size yazdım

ulan sevgili sözlük üyeleri... öncelikle sakın bağlanmayın O'na tamam mı? böyle gelip işlerinize falan karışmasına müsade etmeyin. kişisel alanınıza girmesin yani. herifçioğlu kendi vizesine günler önceden çalışırmışmış, bana kendini örnek gösteriyo sanki ben tembel bişeymişim gibi. günler öncesinden çalışmaya kalktım da kafa mı bıraktın ki götoş? ben bırakamıyorum siz bırakın anam... değişmem gerekiyo nasıl yaparım bilmem...

ben bu yazıyı öylesine yazdım

her şeyden kolayca gerilir bir hal aldım. hayatta bir amacım yok çok çaresiz hissediyorum. mücadele etme isteğimi kaybettim. bunun nedeni nedir bilemiyorum. başım ağrıyo. o orda bişeyler yaparken ben burda ahmak gibi duruyorum. beni bekle diyo akşam çıkıcaz dışarıya. küfrediyorum. kendi başımı alıp biyerlere gitmek istiyorum. yine onu bırakmak istiyorum... yaptım iki kere, olmadı. ikinci kere birleştik biz. o kadar bağlandım ki hem nefret ediyorum,bıkıyorum hem de istiyorum... ayrıca arkadaşım yok. arayacağım kimsecikler yok. hayat çok sıkıcı. bu gencecik yaşımda nelerle uğraşıyorum. ben de sıradan olmak istiyorum. sıradan kız arkadaşlar, sıradan dedikodular... bunlardan nefret etsem de razıyım artık çünkü ihtiyacım var bunlara da... başım ağrıyo artık başım... yeter diye bağırıp gitmek istiyorum. hayata yeniden başlamak istiyorum ben çünkü bi zaman önce öldüm şimdi ise çürümekteyim... ayrıca kadın kimliğimden de kurtulmak istiyorum. basenlerimi eritmek için yüzmeye başladım. erkeklerin bana bakmasını istemiyorum. beni bi vücut olarak görmelerinden de tiksiniyorum. bu beni utangaç biri haline getiriyo. dışardan her şey çok güzel gözüküyo güzel bir okul güzel kız ve fena olmaya bir erkek arkadaşın var olması... öyle değil işte öyle değil...

egoyu tatmin için söylenen sözler

gencim güzelim seni üzerim, standart olanıdır. ben denedim zekiyim karşı tarafta daha güçlü bir etki yaratıyor.

ben bu yazıyı öylesine yazdım

merhaba canım. sen de beni düşündüğündendir belki bu gece saati aklıma çalınıverdin yine... sana mesaj atabilirim belki ama yapmayacağım... ne kadar garip bir kişiliğin var öyle, ama sana mesaj atamam atmamam gerekiyor... 2 yıllık sevmediğin sevgilini bırakırsan belki eğlenirim seninle ama hayır sen insanın içini konuşunca karartırsın sen sadece sus!
yüzün melodi gibi, çare yok.

kalabalık otobüsten inememe korkusu

iyi bir yol çizme stratejisiyle çözülebilecek korkudur.

bir erkek bir kadını kendine nasıl aşık eder

"gözüm senden başkasını görmüyor" mesajını vererek... tabi bu mesajın yalan olup olmadığını anlamak zeki kadınımıza düşüyor.

ben bu yazıyı sana yazdım... şu an bunu okumuyorsun ve hiç okumayacaksın ama yine de içimden gelenleri söylemek isterim. sen beni ne zaman önemsedin ha? 6 yıldır senin dolaylarında geziyorum, kayboluyorum hayallerinde... bazen içinde sen olduğun hayallerimi yarıda kesiyorum boynu bükük bükük. peki söylesene sen kaç kere beni düşündün? beni hiç kalpten sevdin mi? ben söyleyeyim; hayır. işte bu yüzden hala sana ulaşmaya çalışmıyorum. hergün biryerlerden resmine bakıyorum bakıyorum kapatıyorum.
sen 19 yaşında... hala büyümedin biliyor musun? hala o inatçılık... kafandan neler geçiyor inan bilmiyorum. bana "sen de sevdiğin birini kaybedersen anlarsın beni" demiştin. kaybedişlerdesin bakıyorum... evet, sen beni de kaybettin! sırtım dönük sana. yalnız bir ricam var; olur olmadık yerde karşıma çıkma olur mu? 1-2 dakikalığına kaybolmama sebep oluyorsun. sen bende kaybolmasan bile seni seviyorum...
küçük "lamar"ın

dünyanın en güzel duygusu

kazanma duygusu 'işte bu!' dedıgın an.

yazmadan edemeyeceğim. sana bırak mesaj göndermeyi, hayallerim bile yarım kalıyor içinde sen olduğun, çünkü yarım bırakıyorum. biliyorum ki o hayali devam ettirmek anlamsız. yüzünü görmek istiyorum inan fotoğraflarınla avunmak istemiyorum. sadece o ateş gibi gözlerine bakmak istiyorum neyse fazla mı duygusal olduk?
bugün 16.27

itiraf ediyorum

ne kadar seni sevmediğimi iddia etsem de aslında sana deliler gibi aşığım. oraya buraya çatıyorum, senin yokluğundan. evet sana söylediklerim yalandı 4 yılda senden vazgeçememişim şimdi nasıl beklersin ki bunu. keşke sesimi duyabilsen, ben seni yine özledim.

aşık olan insanın mallaşması

genellikle hayattan tat alamamayı beraberinde getirir. hele kiaşık olduğun kişiyle işler pek de aydınlık görünmüyorsa eyvah! onun hırsından derin derin düşüncelere dalarsın aptal gibi. bir de gözünün önündekileri değerlendiremezsin, saplanır kalırsın aman diyim benden uzak olsun aşık olmak falan.

sözlük yazarlarının itirafları

yarın geldi çattı. artık kurtuluyorum sayılır ama içim içimi yemiyor değil millet o kadar çalıştı kastı bu sene. ben ne yaptım? her zaman bir plansızlık sistemsizlik içinde yürütebileceğimi sandım. daha hangi bölümü okumak istediğimi bile bilmiyorum bir şey seçiyorum mutlaka bir pürüz çıkıyor kafamın içinde bütün sene boyunca şöyle böyle çalıştım. kendimden utanıyorum zamanımı çaldığım için galiba seneye kaldı...

her şey bombok iken mutluyum diyebilen insan

şahsımdır. büyük ihtimal bu dünyadaki maddi şeylere gereğinden fazla üzülünmeyeceğini bilendir.

günaydın

sabah 6.20 de uyandım bu artık alışkanlık oldu bende...malum bitmek bilmeyen sınav heyecanı yarın son buluyor. Alışkanlıklardan ötürü bütün lise hayatım boyunca yaptığım gibi kimya ve biyolojiye son gün yani bugün şöyle bir bakacağım. Organik kimya bilmiyorum, lise 3 kimyasını da pek hatırladığım sayılmaz geriye ne kaldı? Ne kaldıysa kaldı artık sınava bilmem kaç saat kalmışken bunları sorgulamayayım. O değil de temmuza varana kadar sürmesi ne sinir bozucu değil mi bu çilenin?
Odadan çıkıp da şöyle evin sağında solunda dolaşırken gördüğüm sapsarı atmosfer hadi bavulları hazırla birazdan tatile çıkıyorsunuz diyor ama yok , yok öyle bir şey , daha değil. Belki de hiç değil bilemiyorum. Ama benim için önemi yok şu fazla 9 kilomu vereyim bana yeter neyse fazla uzatmadan, günaydın herkese!!

en yakındaki kitabın 93 sayfasının 4 cümlesi

işlerin bu kadar stresli olmaması için, bu noktaya gelmeden önce eskisinden farklı ne yapabilirdiniz?