entry'ler (15)

gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi

tam lost diyordum ki, aklıma six feet under'ın son 10 dakikası geldi..

karadeniz mutfağı

az ama özdür. yanında da rize simidi varsa tadından yenmez.

delinin yıldızı

iyi ki geldin. tam zamanında geldin.

ruh halini bir fotoğrafla özetle

görsel

muzun kabuğu yıkanır mı

karpuz yikamak ne kadar gereksizse muz yikamak da o kadar gereksizdir.

dünya ağrısı

dunyanin agirligini her sayfasinda kalpte hissettiren kitap.

ekonomiyi kötü zanneden mal

katar'a toprak ve mal satarak ayakta durmaya çalışan bir ekonomiyi iyi zannedenler kadar mal değildir.

diş teli taktıracaklara tavsiyeler

bence en önemli ayrıntı, eğer yerini yeni bir teknoloji almadıysa, teller çıktıktan sonra verilecek damağı eğer ki takmayacaksanız ( ki diş teli takmaktan kat be kat zordur) hiç boşuna yıllarınızı ve paranızı harcamayın. bir süre sonra tekrar bozulmaya başlıyor.

ve malesef doktorun söylediği tedavi süresini 2 ile çarpıp ona göre hazırlayın kendinizi.

sabah sabah enerjisi yerinde olan tip

çalışma arkadaşım.her sabah odaya şarkı eşliğinde dans ederek giriş yapar ve saat daha 9 bile olmamışken gün içerisinde yaptıklarını anlatmaya başlar. gözlerim henüz yarı yarıya açıktır ve içimden şunu geçiririm, 'sebebi neydi ki?'

yağmur ve kapalı hava seven insan

bir rizeli olarak bu havalarda kendimi bulduğumdan ötürü benim. üstelik azıcık güneş görünce sokaklara, parklara dökülen çılgın istanbul kalabalığını gördükçe daha da bir sevdim.

recep tayyip erdoğan ın tişörtlü hali

insana bırak siyaseti, başkanlık sevdasını. evinin reisi, torunlarının dedesi ol dedirten karedir. bir umuttur ve bir hayaldir.

bonibon ile intihar etmiş efsane nesil

üstüne bir de uçlu kalemle bileklerini kesmiştir.

millet şehit olurken evde playstation oynayan genç

olası bir zombi saldırısında en çok onlara ihtiyaç duyacağız.

korhan futacı ve kara orkestra

19 nisan'da Zorlu'da sahne alacak grup. Heyecanla beklemekteyiz

spor yapanlara ömür boyu özenecek olmak

özellikle profesyonel anlamda sporla uğraşan insanların o 'ben işime bakarım, gerisi umrumda değil'' tavırları özenilesidir.