bugün

ağzına kürekle vurulası tiptir. böyle yüksek sesle konuşmalar cevap beklemeler falan ya kardeşim bas git işine allasen ya.
gece erken uyumuştur ve sabah pastırmalı yumurta ile kızarmış ekmek yemiştir.
vurunla ağzıma kürekle. benim o. ne yapim ulan. siz kafelerde iğrenç tost yerken ben mis gibin ev kahvaltısı yapıyorum. diri vücudumuda buna borçluyum.
Hiçbir zaman olamadığım tip.

Her sabah ceset gibi kalkıp içinde zombi ordusunun bulunduğu tramvayla ise gidiyorum.
Hayatimda dahil olamadigim insan grubu.
Sabahlari ölü bir ruh haliyle uyanır hayata isyan ede ede işe giderim.
siyasetten spora sabah sabah atış serbest diyen tiptir.
kafasına kiremitle vur geçer, sakinleşir.
bu sabah bu benim. iki gündür sabahları ağrıdan dolayı uyanmama rağmen çok neşeli, gülmeli, enerji dolu kalkiyorum. ya ölcem ya da ağrilar beni güçlendiriyor.
benimdir. sabah aldığım duş, dişlerimi fırçalamadan sonra daima keyfim yerinde olur.
Gördükçe Bir siktir git ötede oyna diyesim geliyor.
Bir enerjik tavırlar, bir haller.
gündemi takip etmeyen, daha dün kaç tane şehit verdiğimizden, ysk kararıyla irademize yapılan saygısızlıktan ve bununla birlikte demokrasinin nasıl yerle yeksan edildiğinden habersiz, hayallerde yaşayan bir zavallıdır. evet.
Serviste önümde oturuyor şu an bir tanesi. Kızın anlatacakları hiç bitmiyor arkadaş. Ben şu entry yi yazarken bile yoruluyorum bu kız her sabah böyle konuşmaktan yorulmuyor.
Sinir bozar.
Uykusunu almıştır. Hava güzeldir.
iş yerine koşarak gidenlerinin görüldüğü tiplerdir. bir arkadaşım elbette..

iyi olmayalım mı lan hiç ? neşemiz yerinde enerjimiz tam faydalanın olm işte neden haset ediyorsunuz alla alla. bağıra çağıra konuşanları bende sevmem lan o enerjiden değil kendini bilmezlikten oluyor ayırın onları. toplum içerisinde ve karşındaki insana yüksek sesli konuşulmaz..
Benim lan. Siz gideceginiz yere 5 dakika kala uyanirken ben saatlee oncesi uyanipw dusumu almisim, kahvemi icmisim, guzel guzel giyinmisim. Senin sikik acili ezme suratin mi keyfimi bozacsk?

hahahahasiktiriniz!
Her sabah olmasada genelde enerjim yuksek olur
Aliskinim yavrum ben her sabah 6 da kalkmaya.
çalışma arkadaşım.her sabah odaya şarkı eşliğinde dans ederek giriş yapar ve saat daha 9 bile olmamışken gün içerisinde yaptıklarını anlatmaya başlar. gözlerim henüz yarı yarıya açıktır ve içimden şunu geçiririm, 'sebebi neydi ki?'
Kız arkadaşım olduğunda hoşuma gidiyor. Ama onun dışındaki herkeste ters tepiyor bu hoşlantım yüzde 80 falan
Ateş püskürten bakışlarımla susturduğum tiptir. Bu türlerle toplu taşımada karşılaşır isem bakışın ötesinede geçebilir.
uykulu da olsa, herkese yetip artacak şen bir günaydını olan ve herkese dağıtanlardır.

(bkz: günaydın sözlük)
Akşamın erken saatlerinden yatıp zıbarmış sabaha kadar davar gibi yatmıştır.
Ben değilim. Bende olmuyor..
benimdir çünkü neden olmasın.
içi geçmiş kokmuşların anlayamadığı durumdur.
Sikiyim onun enerjisini ya. Ben en az iki saat yatakta uyuduğumu hayal ederek yaşıyorum. Nasıl enerjik oluyorsun be amk.
enerjisi bol bir müzikle başla, al gazı, çık dışarı.
darb ı mesel;

https://www.youtube.com/watch?v=4n93N5vzG90
güncel Önemli Başlıklar