bugün

entry'ler (13)

erkeğe laf atan kız

erkek hanım abladır.

ölecek insanın söyleyebileceği en anlamlı söz

uykum geldi.

sokakta giyimini beğenmedinizi dövme hakkı

oooo.. daha neler göreceğiz bu ne ki? yeni türkiye böyle oluyormuş demek ki

a101 çerezya fıstık paketinden fare çıkması

şaka gibi olaydır. hayır bi de üzüldüğüm bi başka nokta, bizim evin karşısına a101 açılmıştı seviniyoduk, hem ucuz hem herşey var diye fakir öğrenci milleti zihniyetiyle.

redd

son albümlerini beğenmediğim gruptur eskiden daha güzel şarkılar yaparlardı.

suç ve ceza

toplamda 8 kere okumuş olup bir türlü doyamadığım kitaptır. sıkı bir dostoyevski hayranı olmama sebep olmuştur. ısrarla okutulmalıdır.

sons of anarchy

muhteşem dizilerden biridir. her bir bölümün ayrı bir yeri vardır gönlümde. izlemeyenlere şiddetle ve ısrarla tavsiye edilir.

kısmetse olur

Yarışma tamamen kurmacadır, rezillik, tiyatro, gelene geçene yazma vs her şey mevcuttur. işin kötü tarafı, sıkıntıdan bi kere izledim, bağımlılık yaptı sonra. ego tatmini yapmak istiyorsanız açın izleyin, sonra kendinizle gurur duyun ciddi söylüyorum. ne kadar IQ yoksunu vatandaş varsa hepsi bir arada çünkü.

bir ara john travolta + brad pitt karışımı bir adam geldi programa. O vatandaş tekrar gelecekse yeni baştan izlerim.

karnının çok acıkıp evde hiç bir şeyin olmaması

bir de cebinizde para yoksa ekstra can sıkıntısı demektir. tipik öğrenci hali, bi süre sonra alışmış kudurmuştan beter olur.

1 60 boyunda 36 numara ayakkabı giyen 49 kilo kız

yaşıtlarına göre her yaşında daha genç görünebilme yetisine sahip olmaktır benim gibi 35 numara (evet yanlış değil 35 ! ve bu kesinlikle bir lanet !) ayakkabı giyenleri de mevcuttur.

mario gomez

kalbimize darbe yapıp gitmiştir kendileri, güzel adam, yolu açık olsun.

doctor strange

2016'da gelen filmlerin çoğunun bok gibi olması sebebiyle fazla bir beklentiyle yaklaşmadığım film. umarım şaşırtır ve güzel olur. Benedict'i severim, rolünün hakkını verir lakin senaryo nasıl olur orası fail-i meçhul.

suicide squad

açıkça söyleyeyim filmi joker için izledim, jared güzel hazırlanmıştı rolüne ama senaryo cidden çok kötüydü. bi kere joker denildiğinde bütün kötülerin altına sıçması gerek ! adam manyak, psikopat, ne yapacağı belli değil, boşver dansöz büyücüyü joker lan joker ! ama bizimki harley peşinde, aptal aşık misali...

tamam harley quinn jokere saplantılı aşıktır, ama joker her zaman harley'i kullanıp sonra göt gibi ortada bırakır(az biraz duygusu vardır ona karşı) gelgelelim filmde öyle değil.

deadshot ağbiimiz karizmatikti ama bad guy tripleri sıktı beni ne yalan söyleyeyim.

filmi büyük beklentilerle izlemeyin derim. DC bu sene çok bozdu çoook...