bugün

Diger kemalistlerden biraz farklidir. Etrafinda acik sacik kadinlara bakip, goz zinasi yapmaktan kacindigi icin seriat ister. Bunun icin arabistana gitmeye de razidir.

Edit: akpli degilim bir tarafinizdan uydurmayin.
adalet istiyorum diyen yobazla benzer özellik gösterir.
abi ketçap mayonez bol olsun demektir. delilerin normal insan olduğuna inanması daha kolaydır.
kemalist olmamakla birlikte, başlığı açanın akp'li olmayan herkesi kemalist gördüğünü bildiğimden demek isterim ki ben. sırf başı açık aptal islamcı kadınların ve başı kapalı ama her boku yiyen kadınların halini görmek için şeriatı istiyorum.

arabistan'a gittiğinde yanında erkek yok diye alınmayınca göt gibi kalıp "ılımlı laiklik önemli" diyen nihal bengisu şaşkınlığında olacak hepsi. beter olsunlar.
Kendi görüşüdür, karşıt görüşlere her zaman saygım vardır bu hususta da olduğu gibi.
böyle kemalist varsa ağzına mıçıyım. ayrıca kemalistler islam karşıtı ahlaksız insanlar olacak diye bir şey yok (yobazlar) kemalistleri dinsiz açık saçık giyinen kadınları görünce ne kadar modern ne kadar çağdaş dediğini, her gün içki içtiğini zannediyor. manyak mısın arkadaşım deli mi zikti seni?