entry'ler (34)

kısır yapmasını bilen kız

Hamarattır, beceriklidir.Yaparken içine sevgisini de koyar. Benimde en son yaptığım kısır bol nar ekşili ve çok güzel olmuştu. Canımdan çok sevdiğim için ellerimle hazırlamıştım. şimdi yine hazırlasam da birlikte yesek.

eski sevgili sendromu

araya üçüncü dördüncü beşinci kişiler eğer girdiyse eski sevgili olmayı bile hak etmez o kişi.Sendrom yaşamak şöyle dursun.Uzak olsun benden.

aşık olmaya aşık olmak

Artık aşkla ilgili en ufak bir söz bile yazmak istemiyorum.

yazarların ilk aşkları

Gerçekten aşık olduğum kişi benim için ilk aşktır.Ve önümüzdeki yıl boyunca onu sevdim hala da sevmeye devam ediyorum.Onun varlığını bilmek bile yetiyor bazen insana.Çünkü bazen çok sevsen bile sevdiğinle olamıyorsun. Hayatın acımasız yönü beni de bulmuş ki beni de sevdiğim insanlardan ayırdı. Artık ilk aşkıma olan inancımı tamamen kaybettim.

başörtüsü takmayan kızın vermek istediği mesaj

Verilmek istenilen her hangi bir mesaj olmayabilir.Bu bayanın kendi seçimidir. illaki baş örtüsü takmıyor diye namussuz konumuna düşürülmemelidir ya da baş örtüsü takıyor diye çok düzgün olarak algılanmamalıdır. Bu durum bizim toplumumuzda oldukça tartışmalı bir konudur.

özlemek

Yüreğimi param parça yapan bir duygudur.

özlemek

yüreğimi param parça yapan bir duygudur.Ben çok özledim gel özletme daha fazla.Dön gel.

özlemek

Yüreğimi param parça yapan, özlüyorsam seviyorumdur alışkanlık ya da bağlılık değil bu düpe düz aşk. Gel daha fazla özletme.

düşüncelerden arınıp çılgınca dans etmek

aslında bu aralar en çok ihtiyacım olan durumdur.

kızların gece yaptıkları şeyler

Makyaj temizlemek, yüzünü bir güzel yıkamak, en güzel yüz kremini sürüp vücut spreyini çıkmak. tabi bide unutulmayan en önemli şey ise polar pjamalarını giymektir. çok tatlıyız

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum. Bu denli çok nefret ettiğin birisine nasıl bu kadar yakınlık hissedebilirim. bu konuda kendime çok şaşırmalıyım açıkçası. Ama nefretim her şeyin önüne geçecek bu sefer çünkü o artık affedilme hakkını çoktan kaybetti. Ben ona iyi davrandıkça karşılık olarak iyi davranmak yerine bir şey yapıyormuşum gibi üstüme üstüme geldi. Ve tüm bunların tek bir sebebi var o da benim ona çok iyi davranıp bana her lafı söyleyebilme hakkını vermiş olmamdır. Çünkü aynı durumda başkaları olduğunda gıkını bile çıkartamayan bir insandır. Bu konuda kendime en çok kızdığım konudur. ayrıca son olarak itirafım ona kendini ezdirmeyen tek bir laf bile söyletmeyip kendini koruyan hem cinslerime de burdan takdirlerimi sunuyorum. çok iyi iş başarmışsınız. Ona ancak o yaraşır. O anca onu hak eder.

kendinde hiç hata görmeyen insanlar

oysa ki en büyük hatanın kendini olduğunu göremeyen kişiliği beş para etmez hayssiyete sahip olmayan insanlardır. kendilerini hiç bir zaman sorgulamazlar ama asıl sorgulaması gereken şey kendi kafa yapılarıdır. bu kadar küçük bir beyne sahip olmasalar keşke yazık. bide üste çıkmaları yok mu gerçekten gülünesi bir tip. keşke biri gösterse aslında bir hiç olduğunu.

yalnızlığın tanımı

Şerefsiz erkeklerle birlikte olmaktansa yalnız olmak daha çok huzur verir insana. etrafında sana zarar verecek kimse yoktur. ayrıldıktan sonra sana en büyük kötülüğü yapacak kimse yoktur. Asıl şerefsizlik kızı yalnız bırakıp gitmektir. o yalnızlığında onu sırtından vurmaktır.

eski sevgiliyi hatırlatan eşyalar

yazılan aşk mektupları.

sevgilinin olmaması

Tamamıyla bir boşluk.

bebek

Bebek deyince aklıma kaanın sapsarı ve sevimli suratı gelir.

uyumadan önce düşünülenler

Kokusu.

kpss stresi

Başarısızlıktır.

gecenin şiiri

Ayrı şehirlerdeyken bu kadar fark edememişim
Sensizliğin beni yok edip parçaladığıdığını
Şimdi burdayım
Iki sokak altında sadece
Ama senden bi haberim
Daha çok koyan da bu ya zaten
Çok yakınım ama
En uzağımdasın..
Çok seviyorum çok
Deliler gibi
Boşveremiyorum
Beceremiyorum umursamamayı
Olmuyor
Aşkımızı yaşamak istiyorum
Oda olmuyor..
Beni çıkmaz kuyulara öylece atıp gittin
Sana mutlu ol demiyicem
Bensiz hep bir yarın eksik olucak
Biliyorum
Sevgilimm
Sarı saçlı prensim
Kokunu çok özledim
Seni çok özledim

ilişkiyi kısa mesajla bitirmek

Tamamen bir çocukluk . Olgunluğa erişmemiş aşkın, sevginin anlamanı bilmeden ilişkiye başlamış kişilere tam olarak yakışan bir harekettir. Daha sinir bozucu ne olabilir ki...