bugün

entry'ler (433)

gazze yi canlı canlı izlemek

bayram sevincinizin götünüze kaçmasına sebebiyet veren durumdur. internet ortamında izlemek mümkündür.
http://www.aa.com.tr/live1/gaza-live.html
http://www.ustream.tv/occupiedair

Allah yardımcıları olsun.

sarma sigara içen erkek

Eğer gidip boktan tütün almış ise ev arkadaşlarının amına koyar. kokudan inim inim inletir. tecrübe ile sabit. bir zamanlar üniversitede ev arkadaşımın yapmisligi var sagolsun.

başbakana soru soramamak

nadide demokrasimizin ulaştığı nirvana noktasında yaşanan olaydır efenim. buyrun.

http://www.youtube.com/watch?v=s0WB983_bNc

mahalle bakkallarının genel özellikleri

bıyık. en büyük özelliktir.

iftar çadırında alkollü dehşet

alkollü dehşet. ne dehşetler olduğunu gozlere onune sermistir. bir de alkolsuz dehset vardir ki tadindan yenmez.

makarnayı tabakta yiyen tuhaf erkek

boylelerini taksimde sallandiracaksiniz efenim. polis izin verirse tabii girmenize.

karpuz mu kavun mu

karpuz otturerek alir versusu. bir kere karpuz gibi göt varken, kavun gibi göt yoktur. aciklamaya ne hacet.

sosyal hizmet mi pdr mi

pdr her türlü basar. her meslek bir miktar çalışırken bunlar tamamen yatarlar. arada bebeler gelir olm bi daha yapma hmmm denerek psikolojik destek verilir. birde egitimhaneden hazir form indirilir bebelere doldurtulur. yaa cok calisiyorum hıımanıı skkyymm yaa havasi yaratılır. super is.

sözlük yazarlarının benzediği ünlüler

sıfatının bağımsızlığını ilan etmesinden mutevellit kimseye benzemeyen yazarlarda vardır. (bkz: kara murat benim)

ülkü ocağı başkanı vs sınıf başkanı

zorlu bir gorev versusudur. iki görevi yapan kisininde liderlik vasfinin yaninda çocuklara hitabı güçlü olmalıdır. neticede her ikiside çoluk çocukla ugrasmaktadir.

sivilde hiç sakal traşi olmadan askere gitmek

(bkz: hatıra defteri mi bura sikik) askerde etmeleriyle son bulacaktır. edit: başlık bana kalmış.

en güzel kız

sahip oldugunuzdur.

en gıcık dizi karakterleri

(bkz: sansa stark) herkesin ölüp bunun yaşıyor olması adamın yüreğini daglar.

üniversiteye giden erkeklerin genelde gay olması

(bkz: yemin ederim geri zekalı bu çocuk) universite de kac kisiye verdiyse artik genelleme bile yapabilecek seviye ulasmis, maşallah dedirten kisi soylemi.

başörtülüler arabistan a gitsin

kesinlikle dogru onermedir. hatta basi aciklar da amerikaya gitmelidir. toptan siktirin gidin de kafa dinleyelim.

türk kızlarının kendini güzel sanması

erkeğin uzanamadıgı ciğere mundar demesine eşittir.

erkeklerin birbirlerine hitap şekilleri

en kralı amık tır. amına koyayım filan degil lutfen oyle okumayin sikik in bir türevi sadece.
Edit: imla

başörtü takıp şort giymek

yapan kişi erkekse doğuda yaşıyor olma ihtimali yüksektir. sıcaktan korunmak için lan yanlış anlamayın hemen.

adet kanamasına verilen alternatif isimler

yavru vatan kan ağlıyor.

ota boka kemalist şakirt lafı açan yazar

bu ibneler sozlukte her gecen gun amip gibi turuyorlar efendim. yok mini giyen sakirt yok namaz kilan kemalist. bunlari gordukce insanlar da eminim benim gibi ağır ağır sovuyordur. artik o kadar kabak tadi verdi ki sozlukten adami sogutur dereceye geldi. harbi siktirin gidin artik lutfen. Tanim: gördüğü her alakali alakasiz yere sakirt kemalist dindar vs lafini sokan kisilerdir. sanirsin bunlari sakirtler kemalistler sikmis her yerde aniyor kendilerini.