bugün

sigara masrafını daha aza indiren akıllı erkektir.
sigaraya çok para gitmesin diye, oturup saatlerce sigara saran kocamdır o erkek.
Sigara icilmesine karsiyim fakan kendiniz sarip kendiniz icseniz hem daha cok zevk verir hem de daha ucuza gelir.
kürt erkegidir kürtler agzının tadını bilir.
ciddi tasarruf sağlayan erkektir,akıllı adamdır.
Ya yaratıcı yada fakir olan erkektir.
Askerde gençler tarafından parasızlıktan dolayı içilen sigara olmaktadır. Tütün ve filtre şeklinde temin edilerek çeşitli sarma şekilleri vardır.
kısa sürede üşenip pakete dönecektir.
vesselam yetenekli insandır yıllardır içemediğim sigara biçimidir.
hazır sarılmışıda uygun fiyata satılır.
evli ve iki çocuk sahibi erkektir ,sar keke sar .
her sigara içen erkek gibi itici erkektir.
drum gibi güzel bir tütünü keşfetmişse gayet de hoş olan erkektir.
Ucunada hafif kubar koyuyorsa elleme keyfine.
askerde iken ciğerlerimin alveolüne koyduğundan kısa zamanda vazgeçmiştim. tavsiyem filtreli sigaradır. hatta hiç içmeyinizdir. biz içiyoruz da ne oluyor? anadan yardan ayıracak bizi erkenden.
Çok iyi greyder sesi taklidi yapabilen erkektir.
züğürt ağa'dır.
tütününe göre yargılanması gereken erkektir.
tamda şimdik sardığım durumdur. maası aldıktan sonraki gün parayı yerseniz benim durumumda olursunuz.
içsinler ya içsinlerde, ben o sigaralarını koydukları kutulara hastayım.
old holborn var. hayatımda gördüğüm en sağlam, içimi rahattütündür. ve bir o kadar da kararında sertliğiyle insan sigara içtiğini anlıyor. tütün yani. hevesi, tadı başkadır bunun. herkes bilmez sarmanın nasıl bir şey olduğunu.
Eğer gidip boktan tütün almış ise ev arkadaşlarının amına koyar. kokudan inim inim inletir. tecrübe ile sabit. bir zamanlar üniversitede ev arkadaşımın yapmisligi var sagolsun.
eğer gençse ya kırodur ya fakir ölsündür.
Ucuz olduğu için tercih etmiştir ama sıkılacağı bellidir. (bkz: Tadıda bi şeye benzese)
sarma sigara, tütünlerin kralıdır, sarma sigara içende kraldır.