bugün

entry'ler (37)

fifa 2024

benim 32 yaşlarımda oynayacağım oyundur, acaba oyun konsolu olarak ne kullanacağız diye kendime sorduğum oyundur . herhalde konsol olmadan zihnimizle falan oynayacağız.

fırat aydınus un beşiktaşlı olduğu sorunsalı

şampiyonlar ligi maçına çıkacakmış iki gün sonra ve üzgün olduğunu söylemiş kendileri.

fırat aydınus un beşiktaşlı olduğu sorunsalı

adam köküne kadar beşiktaşlı ve fenerbahçe düşmanı hemen açıklayalım; bugüne kadar 3 büyükler içinde beşiktaş ve galatasaray'a 2 şer kırmızı kart fenerbahçeye ise 10 kırmızı kart çıkarmış, diğer takımlara ise toplam 11 kırmızı kart çıkarmış .

osmanlı nın son dönemi için sorulabilecek bir soru

onu şimdi ben sana nasıl açıklayayım farklı sorular istiyorum ben bu değil.

1 86 boyunda olup 61 kilo olan erkek

en az 10 kilo alması gereken erkektir.

çıktığın kızın sevgisinin bittiğini anlamak

eğer erkek seviyorsa kötü bir durumdur.

saçı kepekli kızlar

saçı kepekli olan kızdır.

batuhan karadeniz

disiplinsiz tavırları ve çocukça hareketleri ile balotelliye benzeyen beşiktaşın genç futbolcusudur.

en çok gıcık olunan insan tipi

ağır konuşan, uyuşuk hareketli, çok konuşmayı sevmeyen, sessiz insan tipi.

kusursuz aşk

kusursuz aşk diye birşey yoktur, bu insanın kendi ütopyasında kurduğu bir hayaldir.

üniversiteye hazırlanan öğrenci

2. öğretimi seçmesindir.

üniversite harçları

artık 1. öğretimlerde olmayan 2. öğretimin çatır çatır ödeyeceği paradır. 2. öğretimlerin isyan ettiği paradır.yazıktır, günahtır.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

yıldız tilbe- yarda nem kaldı şarkısını ağlaya ağlaya dinlemekte olan bir silik yazarım.

sevgilisinin vajinasını arkadaşlarına anlatan adam

yıllar yıllar sonra kendi kendine ne kadar aptalmışım ve safmışım diye hayıflanan adamdır.

chatroulette

penisten geçilmeyen video chat sitesi. güzel hatunlarda giriyor muş ama nadir.

hamburgerin içine böcek atıp iade etmek

akli denesi yerinde olmayan veya akli dengesi yerinde olup dengesi yerinde olmayan (bkz: )dengesiz yada yada yada aç gözlülüğü zekasına vuran insandır.

kadınları itici yapan detaylar

sevgilisinin yanında yere kapaklanan kadındır.

adnan oktar

programında ki kızlara hayran olduğum adamdır hatta sırf o kızlar için izlerim.

ricardo andrade quaresma bernardo

Beşiktaş'a gelmeden önce entry lerde yere göğe sığdırılamayan geldikten sonra ise karalama ve kıskançlık entry leri yazdırtan mükemmel bir futbolcudur.

çarşı

Türkiye'nin hatta dünyanın en ateşli, en yaratıcı, en yardımsever ve en sadık taraftar gurubudur çarşı.