bugün

entry'ler (223)

chpli kesimin türkiye nin sigortası olması

görsel

Aynen. Bir de bu ülkeyi böldürmeyiz demiş ya. (bkz: izmir Türkiye den ayrılsın) (bkz: chdpkk ortak mitingi) Çok gülüyorum size ya.

kalp yumuşatıcı şeyler

Sana bakarak gülümsemesi.

türklerin ermenilerin önünde diz çökeceği gün

Komidine bırakacağımız para ermeninin önüne düşünce, parayı almak için eğileceğimiz ve ve parayı komidine koyacağımız gündür.

makyajsız kız

her anı yalanla geçen kızdır. makyaj yaptıkça makyajsız halinin daha da kötüleşeceğini düşünmez belki de.

türbanlı kızların genel özellikleri

laiklerin istemediği kızlardır. genel özellikleri yoktur. ya islami şekilde kapanırlar ya da islami şekilde kapanmayıp, türbansız kızlardan farkları kalmaz.

dağ 2

Gerilir zorlu bir yay
Oku fırlatmak için;
Gece gökte doğar ay
Yükselip batmak için.
Mecnun inler, kanını
Leyla’ya katmak için.
Cilve yapar sevgili
Gönül kanatmak için.
Şair neden gam çeker?
Şiir yaratmak için.
Dağda niçin bağırılır?
Feleğe çatmak için.
Açılır tatlı güller
Arılar tatmak için.
Tanrı kızlar yaratmış
Erlere satmak için.
insan büyür beşikte
Mezarda yatmak için.
Ve..
Kahramanlar can verir
Yurdu yaşatmak için.

şiirlerin en can alıcı mısraları

...Kâfir Yunan bayrak asmış
Camilere, her yere
Öyle ise gel kardeşim
Hep verelim elele
Patlatalım bombaları
Çanlar sussun her yerde 
Çanlar sustu ve fakat binlerce yılın yabancısı bir ses değdi minarelere Tanrı uludur Tanrı uludur...

sözlük yazarlarının ruh halleri

sokumduruk bir hal.

doğduğunda ülke seçseydin

türkiye.

ısırılan elmada görülen yarım kurt

etin kilosu pahalı. değerini bil.

kuzene aşık olmak

buralara ensest filan yazanlar bir kere ensestin kelime manasını öğrensinler. ensest "evlenmeleri törece ve yasaca yasaklamış olan, yakın kan bağı olanlar arasındaki cinsel ilişki." demektir.

valla benim hala başımda olan durum. kız benimle bayağı konuşur. yani ne biliyim beni kardeşten öte görüyor belki de. söyleyebilme imkanım yok denecek kadar az. @13 ünde dediği gibi Allah düşmanımın başına vermesin ama sonu güzel bitmezse.

buraya kırsal kesim, kürt filan yazanlar olmuş. hiç mi hiç alakası yok. illa aşağılama ihtiyacı duyanlar için bir söylemden öteye gitmemekte. aşkın kırsalı kenti, kürtü türkü olmaz. aşk aşktır.

en güzel kadın organı

Gözleri.

yavru kedi icin fikri olan

Götür veterinere. Bizim de yavru kedi var gözünün biri kapandı. Veterinere götürdük. Şimdi yavaş yavaş iyileşiyor. Acele et.

sevilen şiirden bir cümle

Kâfir Yunan bayrak asmış.
Camilere, her yere 

Öyle ise gel kardeşim 
Hep verelim elele 
Patlatalım bombaları 
Çanlar sussun her yerde 

Çanlar sustu ve fakat 
binlerce yılın yabancısı bir ses 
değdi minarelere: Tanrı uludur Tanrı uludur.

Amentü - ismet Özel

aşık olunan kişinin başkasını sevdiğini öğrenmek

tamı tamına iki kere başıma gelmiş olay. ilki 2 sene önce oldu. sevdim söyleyemedim. hani futbolda şöyle bir terim vardır: gol atamazsan atarlar diye. söyleyemedim söyleyemedim sonra tamam dedim bugün söyleyeceğim. tam o gün bir erkekle el ele tutuşurken gördüm. kahraman tazeoğlu'nun şöyle bir lafı var: sövdüm, saydım, kanadım ulan kanadım. aynen böyle oldu. unutacam dedim unutamadım. neyse aradan iki sene geçti ve bu yaz unuttum o kızı. ama bu sefer aynı baş harfle başlayan başka bir kızı sevdim. tabi bu diğeri gibi değildi. ailesini tanıdığımız bir kızdı. benimle de 5-6 yıldır her gittiğimizde her onların gelişinde konuşurdu. sonra bundan 4-5 hafta önce onunda sevdiği başka birisi olduğunu öğrendim. biri mi lanetledi beni anlamadım gitti. good luck chuck diye bir film vardı. oradaki dane cook gibi lanetlendim mi acaba diye düşünmeden edemiyorum :) bakalım bu kızı ne zaman unutacam ya da unutabilecek miyim?

edit: neden şimdi yazdın peki 4-5 hafta önceki olayı diye soranlar: bu haftasonu evlerine gitmiştim. şu an daha fazla takıldı aklıma.

türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi 3 dizisi

Diriliş, filinta, leyla ile mecnun.

karısına zorla türban taktıran erkek

Ben öyle olacam büyük ihtimal. Kapalı değilse yani.

mini etek giyen kızın namusu

mini etek artarsa namus azalır oranı vardır.

gecenin şiiri

kahraman tazeoğlu nun bir şiirinden: "başladığın cümleni kendin bitiremezsen, noktayı başkası koyar."

bu cümle o kadar koydu ki bana. benden de şu geldi şimdi: "noktayı koyan öyle bir koydu ki, defterin sayfalarını hep kapladı."

japonya nın ateist bir ülke olması

vay vay vay. cahil kaynıyor be sözlük. ateist ülke ha.