bugün

entry'ler (97)

sinemada bile şapkasını çıkarmayan artistler

kafasında saç eksikliği gibi sorun varsa şapkayla rahat eden insandır belki de, çok yakıştığını düşünüyo da olabililir tabi.

yalnızken dahi canı sıkılmayan insan

yalnızlığı seven, kafasını dinlemeye ihtiyacı olan, belki de hayaller aleminde peter pan tadında dolaşan, muhtemelen ayakları yere sağlam basan insandır.

uyurken dinlenilmesi gereken şarkılar

uyurken bir ''voice of the soul'' dinleyin efendim görün rüyalarınız nasıl oluyor.

into the wild

an itibari ile etkisine girmiş bulunmaktayım bu harika filmin.herşeyi geçtim o sondaki fotoğraf birden belirince ekranda kalakalıyo insan. neden bu kadar geç izledim diye hayıflanmakta, böyle bir sorgulama havası içine girmekte insan.

çocuklukta piç arkadaşın uydurduğu şeylere inanmak

uğur gürsoy un fırat ve tahsin muhabbetlerinde gerçekleşen durumdur.

sonradan egoist olmanın zorluğu

sonradan egoist olmak oldukça zorlu bir süreçtir. öyle ki karakterinizde yoksa egoistlik vicdan azabı denilen hadise tavan yapabilir ve daha da dibe batılabilir. ayrıca çok da iyi bir meziyet değildir egoistlik. nazınızı çeken birileri yoksa yalnızlığa mahkum olabilirsiniz.

hanımın çiftliği

ramazan karakterinin sonunda kızı kaçırarak ilk defa adam gibi bir harekette bulunduğunu düşündüğüm dizi.

ezel

çoğu türk dizisinde olduğu gibi bu dizide de vardır hatalar ve klişeler elbet. ama o hatalara rağmen oturup izletiyorsa kenan ın gülüşü, cansu nun bakışı olmuştur bu dizi. umarız ki senaryo aptallaşmaz da izlemeye devam ederiz.

umut sarıkaya esprileri

bu espriler arasında yarıla yarıla gülünen bir aytek serisi vardır ki süperdir efendim.

ölürsem başkasıyla evlenir misin diye soran kız

evlenemem bebeğim çünkü öldüğün gün benim hayatımın da son günüdür ey sevgili tarzı damardan girilirse 'canım benim yeaa' diyerekten boynunuza sarılacak olan tiptir.

yürürken osurmak

hızlı adımlarla yürürken birden arka bahçede bir gerginlik hissedilir, yürürken osurmak tempoludur, aşağı yukarı önceden tahmin edilebilir. ama gerginlik hissedildiği anda durup bi müddet beklerseniz değmeyin keyfinize. hele bir de kışsa ohh doğal kalorifer.

kızını yaş 15 programına katan ebeveyn

kendi yaşamak istediği şan şöhret duygularını geçmiş yaşından dolayı yaşayamacağından kızı ile yetindiğini düşündüğüm düşüncesiz ebeveyndir.

house md

ilk 5 sezondan farklı bir açılışla 6.sezona başlayan süper dizidir.

--spoiler--
akıl hastanesinde geçen ilk iki bölüm her sahnesiyle çok güzeldi. House şimdilik iyileşti gibi görünse de çıkacaktır yine sorunları bence.
--spoiler--

türkiye nin en yakışıklı erkeği

sana göre, bana göre, ona göre farklı cevabı olacaktır. şu güne kadar göremediğimden bana göre sokaklarda dolaşmakta ya da bilgisayar başında oturmaktadır. şu ana kadar gördüğüm en yakışıklı erkek diye sınırlandıcak olursak parfümerinin sahibidir. Evet kıvanç tatlıtuğ halt etmiştir yanında. ama yine de türkiye nin en yakışıklı erkeği hala dışarlarda bi yerde.

haneler

yardırarak güldürmeyen ancak ara sıra gülümseten, yaban skeçleriyle ön plana çıkan, kaliteli oyuncular barındıran orta kararda bir programdır.

anyone anywhere

noone seems to care anymore dan başlarsın içlenmeye, sonuna gelene kadar o eski halden eser kalmaz. bir off çeksem dağlar yıkılır moduna gelinir.

how i met your mother

--spoiler--
5. sezonun en güzel sahnelerinin ted in okuldaki sahneleri olacağını düşündüğüm güzel dizi.
--spoiler--

laura pausini

1974 doğumlu italyanca, ispanyolca, ingilizce, Fransızca ve Portekizce pop ve soft rock şarkılar yapan, grammy ödüllü italyan bayan şarkıcıdır. un hecho obvio, mas que ayer, en cambio no hoş şarkılarındandır.

misafirlikte evin kızının ortaya çıkmaması

annesine ikramda yardım etmeyen kızdır. ayıp ama!

19 eylül 2009 ispanya yunanistan basketbol maçı

büyük ihtimal ispanya nın alacağı maçtır. öyle hakem yardımı olmadan biraz zor kazanır yunanistan bu maçı.