entry'ler (61)

yakışıklı olan ama sevgilisi olmayan erkek

Karıya kıza doymuştur, bir süre mola vermiştir. Sevgili kelimesi ona ters geliyordur, o vurup geçmeyi tek gecelik ilişkiyi seviyordur. Hayalimdeki durum ama tip yok amınakoyim.

girişi mükemmel olan şarkılar

Bayhan- Vurdum duymaz.

önüne gelene mesaj atan sözlük yazarı

Özgüveni yüksek yazardır.

kızların amk yazması kullanması

Böyle kızlar erkeklerden daha iyi sövebilir dikkat edilmeli.

yıllık izin dönüşü yaşanan mala bağlama

Başlarda hamlama yapabilir.

ölen herkese şehit demek

Şehitliğin şartlarını ve ne denli yüksek bir mertebe olduğunun farkında olmayan kişilerin işi. Her bok yoluna gidene, kim vurduya gelene de şehit denmez ki efendim.

menemene melemen diyen insan

melemenin menemen olduğunu geçen sene anlamıştım, karıştırılabilir bir durum. Melemen yemediğim için (bkz: melemen)

emir preldzic in avustralya ya attığı üçlük

Gözyaşlarımı tutamadığım, tüylerimin diken diken olduğu ve ülkemle her zaman olduğu gibi gurur duyduğum an !

(bkz: Ne mutlu türküm diyene)

hoşlanılan kızın 200 tl borç istemesi

Sizi bankamatiği olarak kullanıyordur, en ufak bi hoşlantı veya verme ihtimali olmayacaktır. Aldanmamak gerekir

yolda bakıp gülen kız grubu

Onların sana güldüğünü sanıp '' aha bana gülüyor lan '' diye düşünmen için bir tuzaktır o yaptıkları.

cevapsız çağrıya geri dönmeyen arkadaş

Tl si olmayan, fakir ve genelde öğrenci arkadaş. Yada cevapsız çağrı atan kişiyi takmıyordur, sevmiyordur

bende biraz mallik var

on birinci nesil yazarlara taş atmak için çok uygun bir başlık, yapmayın etmeyin hepimiz kardeşiz.

Başlık içinse, insanın kendini bilmesi güzel bir şey, takdir ettim

genis omuzlu adam

Doğuştan şanslıdır.

giden sevgiliye ithafen sulu boya resmini yapmak

Bacasından duman çıkan ev ve dağların arasından güneş çıkıyorsa romantik olabilir, fakat giden sevgiliyi geri döndürmez.

uzak mesafe ilişkisi

Şuan içinde olduğum durumdur. Yengeniz antalya da üniversite okuyor ben Afyon'da. Her ay gidiyorum yanına, biraz masraf oluyor ama garsonluk yapıyorum okul dışıda extra olarak. Çok şükür yol paramı çıkartıyorum.

Yani özetle. Eğer işin içinde aşk ve güven varsa, mesafeler sorun değil. Bir türlü aşılıyor, görüntülü görüşmesi var telefonda falan.

Zaten az hayal gücünüz olursa o da sorun olmuyor. Mesela gece uyurken '' hadi benim prensesim gelsin kocasının yanına da kocaman sarılsın '' falan. Sanki aynı evde kalıyormuş gibi kıza hayal kurdurursanız mesafeler biraz daha az sorun olur. Başkan sen beni dinle.

blerim dzemaili

Galatasaray'ın orta sahasına selçuk inan'ın 2 senedir devam eden iğrenç formunu sona erdirecek ve büyük umudum olan adam.
Az yedekte kalsın da aklı başına gelsin !

2014 2015 eğitim öğretim yılı

Üniversite hayatına atılacağım ve gelmesini sabırsızlıkla (!) beklediğim bir dönem.

sözlük yazarlarının favori şarkı sözleri

Bu ne özgüven, bu ne ihtiras. Ne bekliyorsun hı saygı mı ? suratın donuk ve ellerin titriyor gözünde gördüğüm kaygı mı ?Beni dinle, bunu dinle o zaman
Benimle olup da başka birine bakıp yatağına atman saygı mı ?

ben bu ülkede ateistim diyemiyorum

Herkesin içinde diyemezsin tabi. Yemişim din özgürlüğünü. Müslüman olmayanın benim gözümde değeri yoktur. Aklınız var başınız var az düşünün. Ateistmiş. ben ona putperest diyorum direk. Mümkünse dememeye devam et

sabah sabah kavurma yiyen tip

Kilo aldırıyorsa bir an önce deneyeceğim ve örnek alacağım tip.