bugün

arkadaş kisvesindeki iyi gün dostundan öte değildir.

birden fazla defa aramışssınızdır ve günler geçse bile ne oldu diye geri dünmeyen kişisir ve sadece iyi gün dostudur. bu kişi canı sıkıldığı zamanlar sizi çok sık arar sorar ama sizin ona ihtiyacınız olduğu zaman nedense telefonlarınıza bakmak cevapsız çağrılara bile geri dönmez. deferden silinesidir. ağzına kürekle vurulasıdır. bir kaşık suda boğulasıdır. *
edit: ödemeli çağrının da ne demek olduğu bilen bir arkadaşınız ise art niyet aramamak için hiç bir nedeninizin kalmaması demektir.
eğer kontörü(yada tl'si)varsa ve geri dönmüyorsa iyi bir fırçayı hak etmiştir. eğer samimi değilseniz bir daha ebediyen aramayın. en azından ben öyle yaparım.
tl si olmayan arkadaş diyeceğim ama bi insan kac gün boyunca birisinden o kişiyi arayamıyorsa onun karaktersizliği arkadaşım. belki önemli acil bir şey olmuştu yani dimi.
umursamayan arkadaştır.
çok net mesaj veriyor demektir. ama olmayabilir de. hayat çok karışık lan.
çok basit. konturu yoktur lan.
öğrencidir.
tlsi bitmiş ve ödemeli hakkı dolmuş arkadaştır.
Fakirdir. 20 tl kontör yüklemek kolaymı arkadaş.
Tl si olmayan, fakir ve genelde öğrenci arkadaş. Yada cevapsız çağrı atan kişiyi takmıyordur, sevmiyordur
Sizinle konsurken midesi bulanıyordur.
Erkek olsun kız olsun en sinir bozucu insan tiplerinden biridir. Yahu şu amk telefonunda çağrı kaydı niye var Ha niye var? Telefona gelen aramayı göremeZsen geri dönüş yapacağın numarayı bil diye var. iki dk zaman ayırıp geri aramak çok mu zor? Nedir bu meşgul insan havaları amk? Tamamen kendini cool zanneden dallama hareketi.

Hele bir de beni ara diye mesaj atıp aramayı açmayanlar var ki onları ışide havale ediyorum.
ben onun varya gelmişini geçmişisini silkleyim,sana bişey olmasın.
'Unutmuş olabilir. O da insan. Niye kötü düşüyoruz ki?' diyerek arkadaşlarına da aynı şeyi söyleyen bilir kişi.
Menfaati biten, ciğeri beş para etmeyen tiptir.
Arkadas bile denmez.