bugün

entry'ler (14)

nihat kahveci

bu sene gol krallığının en büyük adayı olacak çünkü;gerçek mevkisine kavuştu bu mevkide ispanyada gol kralı oldumuştu bu sene de türkiye'de olacağını düşünüyorum.

erkeklerle ilgili gerçekler

kadınları evde hizmetçi yatakta makine gibi görürüler.

erkeklerle ilgili gerçekler

heryerde olduğu gibi yataktada güçlülerdir.

hagi ricardinho delgado lincoln elano guti vs alex

hagi ve alex bunu tartışma konusu bile yapmak bence sihirli annem dizisinden bile daha saçma.

alex de souza vs guti

yetenek mi siz alex'e yetenek diyen ey fenerliler takımınızda gördüğünüz en büyük yetenek alex türkiyenin en iyisi diyeceğinize kafanızı çevirinde sağınıza solunuza bakın.

survivor kızlar erkekler

hakan'ın gitmesiyle kimin kazanacağı belli olan sıradan yarışmalardan biri.

alex de souza vs guti

alex sadece türkiye gelen en iyi oyuncular arsına girebilir alex sadece türkiye çapında iyi bir oyuncudur.

alex de souza vs guti

kimse alex ile guti'yi karşılaştırmasın biri real madrid de kaptalık yapmış biri de fenere gelmeseydi adını bile duyamayacağımız sıradan bir oyuncu.

jose maria gutierrez hernandez

gutiye yaşlı diyen türkiyenin en iyi 10 numarası diye tanın alex'in yaına baksın o da bu sene 34 yaşına girecek.

beşiktaş ın galaktikos haline gelmesi

bir beşiktaşlı olarak Q7 trasferini tebrik ediyorum eğer raul gelirse onu da tebrik ediyorum ama guti transferini kesinlikle kınıyorum bize sadece forma satışların da ve konbinelerde yarar sağlar başka hiçbir yarar sağlamayacağını düşünüyorum.

guti hernandez in beşiktaş a transfer olması

ben bir beşiktaşlı olarak bu trasferi futbol açısından doğru bulmuyorum ama adıyla ve forma satışlarıyla bize ekonomik ve şöhret açısından çok yarar sağlar.

beşiktaş

böyle oyuncuları getirmek bence hiç kolay işler değil sayın serdar adalı ve cengiz zülfikaroğlu'nu kutluyorum.bu sene avrupa liginde en azından bi çeyrek final bekliyorum.

jose maria gutierrez hernandez

yönetimin bu transferi yapmasını pek doğru bulmadım açıkçası.Schuster bu transferi neden istedi bunu da anlamıyorum o bölgede oynayan delgado ve tabata var.10 numara yerine kaliteli ve genç bir forvet alsak daha iyi olur.raul un gelmesi iyi olur ama onun yerine genç ve iyi bir oyuncu alınsa daha iyi olur.örnek olarak klose,podolski,huntelaar vs.

raul gonzalez blanco

beşiktaşa büyük ihtimalle gelecek ve gelirse yaşına rağmen gol krallığının en büyük adaylarından biri olacaktır.