bugün

entry'ler (12)

kız istemenin saçma demode bir şey olması

tamamen saçma ve uydurma bir gelenektir sanki obje alır gibi.

fahişe

dünyanın en eski ve en onursuz işidir. bedenini ve onurunu satan kadın demek.

görükle

adı fahişelerin mekanı olarak bilinen bursa nın bir köyü gibidir. Öğrenciler ucuz diye tercih ediyor ancak kiraların gereğinden çok pahalı kalitesiz bir semttir. Huzurla oturamazsınız çünkü komşülarınız da genelde kalitesiz insanlardan oluşur.

eskort

kendine öğrenci ve modern görünümü veren hayatı yalan olan fahişenin diğer adıdır.
tüm hastalıkları barındıran, sonunu düşünmeyen, hayatı boşvermiş, tamamen para için bedenini ve onuru satan, sözüne asla güvenilmeyecek olarak, kaybedecek hiç bir şeyi olmayan, kaybedeceği onuru, saygınlığı, kendine güvenini zaten kaybetmiş dünyada boşuna yaşan bir varlık türüdür.
Sürüngenin bile onlardan daha fazla faydası vardır bu dünyaya.

inci sözlük

kaliteli bir sözlüktür. uludağ ve inci sözlük ikisi de en kaliteli sözlükler diyebilirim.

bekar evi

öğrenci evi veya bekar evi pek farkı yok bence. Zaman zaman arkadaşların çağırıldığı ve eğlenmek isteyen rahat kızlarla ev partisi yapılan ev.

öğrenci evi

hayatımın en eğlenceli ve güzel zamanların geçti evdir. Bir daha gelmez o günler.

ekşi sözlük ile uludağ sözlük arasındaki farklar

uludağ daha nezih ve kaliteli içerik barındırıyor, yazarları daha kaliteli.
ekşi sözlük ilk çıkan sözlük oldugu için belki akıllarda kalmış ama nedense ekşi deyince aklıma kalite gelmiyor. Çok ayağa düşmüş. Çaylak alım prosedürü de çok saçma ve bu nedenle de çok üye kaybetti, çok yazar kaybetti.

Uludağ sözlükten şaşmayın derim.

ekşi sözlük

en kalitesiz sözlük olarak aklımda kalmış nedense, kaliteli yazarı da pek kalmadı, sıradan ve ezik bir sözlük algısı var hakkında.
Hiç bir zaman begenmedim.

ekşi ve ezik.

aykut yavuz fransızca

aykut yavuz fransızca dersleri youtube kanalın dıdır ve sahibi aykut yavuz dur.

Dersleri akıcı, sade bir dille anlatılmış, çok ciddi emek var, derslerinin sırayla izlenmesi konusunda önerileri ve içeriğin kaliteli olması farkını ortaya koymuştur. En güzel tarafı da başlangıç seviyesinden başlaması (A1) ve a2 sonra da b1 ve b2 ile devam etmesi. Aykut Bey fransızcayı anadili seviyesinde bilmektedir, yani native bir eğitmen. Daha önce akamisyenlik yapmış, sonra hukuk eğitimini tamamlamış. iki üniversite mezunu ve çok donanımlı bir insan. En sempatik youtuberlerden biri diyebilirim. Kendisi aynı zamanda Avukat.

Kendisine buradan ben de teşekkür ediyorum çünkü onun sayesinde fransızca ya olan önyargım kırıldı ve ne öğrendiysem onun sayesinde öğrendim.
Değerli hocama başarılar diliyorum.

Kanalı merak edenler için link:
https://www.youtube.com/c...vuzFrans%C4%B1zcaDersleri

Başlangıc seviyesi tüm dersler ( A1A2):
https://www.youtube.com/w...NylN6lI2DNyBDdfjb_JNs191i

Orta seviye ( B1B2) tüm dersler:
https://www.youtube.com/w...NylMB13RjJIg5ufC4hPmV3W0d

fransızca

Fransızca deyince benim aklıma çok başarılı olan bir youtube kanalı geliyor. sahibi Aykut Yavuz.
Öğrenmek isteyenlere çok tavsiye ediyorum; kanalın aykut yavuz fransızca dersleri.

Merak edenler youtube aramada kanalın ismini yazarak ulaşabilirler.

aykut yavuz

aykut yavuz fransızca dersleri youtube kanalın sahibidir. Dersleri akıcı, sade bir dille anlatılmış, çok ciddi emek var, derslerinin sırayla izlenmesi konusunda önerileri ve içeriğin kaliteli olması farkını ortaya koymuştur. En güzel tarafı da başlangıç seviyesinden başlaması (A1) ve a2 sonra da b1 ve b2 ile devam etmesi. Aykut Bey fransızcayı anadili seviyesinde bilmektedir, yani native bir eğitmen. Daha önce akamisyenlik yapmış, sonra hukuk eğitimini tamamlamış. iki üniversite mezunu ve çok donanımlı bir insan. En sempatik youtuberlerden biri diyebilirim. Kendisi aynı zamanda Avukat.

Kendisine buradan ben de teşekkür ediyorum çünkü onun sayesinde fransızca ya olan önyargım kırıldı ve ne öğrendiysem onun sayesinde öğrendim.
Değerli hocama başarılar diliyorum.