bugün

entry'ler (5)

avrupa ya vizesiz gitmek

Ak Parti hükumeti Avrupa Birliği ülkelerine vizesiz gitmenin önünü açmıştır. Muhalefet ve yandaşları yalan dolanla bunu eleştirmeye çalışması çok komiktir. Her ülkenin vizesi kalkmadı elbet kardeşim belirli ülkeler ve Ak Parti hükumeti bunun için sürekli çalışıyor

aile ve sosyal politikalar bakanlığı

Ak Parti hükumetinin girişimleri işe yaramıştır. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız ; sosyal yardım miktarını 4 kat arttırmıştır ne kadar çok çalıştıklarına şahit oluyoruz

savunma sanayi

Ak Parti hükumetinin atılımları sayesinde milli savunma sanayimiz artık yerli üretim araçlar yapıyor. Dışa bağımlılığımızı azalttılar büyük ölçüde. Yerli üretim savunma araçlarımız Türk zekasını kanıtlar nitelikte

insansız hava aracı

Ülkemiz %100 yerli üretim insansız hava aracı yapmayı başarmıştır. Ak Parti hükumeti ülkemizin geri kalmışlığını her alanda düzeltmeye devam etmektedir.

atak

Tasarımı italya'dan alınmış olsa da parçaları ve yazılımı değiştirilerek yerli üretim helikopterimizdir. Başlangıç olarak çok iyi başladığımızı düşünüyorum. Ak Parti hükumeti atılması gereken en doğru adımlardan bir tanesini atmış. Milli savunmamızın dışa bağımlılığı kalkması ayrı bir gurur veriyor bana